• Українська
  • English
Зустріч з Володимиром Дягілевим і Дмитром Образцовим

Зустріч з Володимиром Дягілевим і Дмитром Образцовим

01.12.2021
30 листопада у рамках курсу «Журналістська майстерність» студенти 1 курсу магістратури катедри медіакомунікацій зустрілися з представниками двох прес-служб.
Один з гостей – Володимир Дягілев, екс-керівник прес-служби Харківської облради та екс-секретар оргкомітету Міжнародного дитячого телевізійного фестивалю «Дітятко». Він поділився досвідом і власним ставленням до роботи у прес-службі. Додав, що нічого страшного в цьому немає – за усі роки його роботи в облраді вдавалося уникнути критичних ситуацій.
Другий гість – підполковник Дмитро Образцов, керівник прес-служби Східного територіального управління Національної гвардії України. Зараз там працює одна з випускниць катедри – нещодавно отримала звання лейтенанта і має гарну репутацію. Загалом, зі слів Дмитра, дівчата більш організовані і працьовиті, ніж хлопці.
«Если говорим «Утром выезжаем в поле, взять теплую одежду», они просто отвечают «Вас поняли», без вопросов и возражений», – коментує підполковник.
Також студенти дізналися про можливості проходження практики та стажування у такій прес-службі. Дмитро пояснив, що весь матеріал, написаний або знятий журналістом, перевіряється і йому не належить – ось така існує умова.
Дякуємо гостям і старшій викладачці Наталії Дрозд за організацію та проведення зустрічі!
 
Катедра медіакомунікацій

apteka mujchine for man ukonkemerovo woditely driver.

x
99 Coffee Roasters