• Українська
  • English
Зустріч із 3Dхудожником Владом Садовниковим

Зустріч із 3Dхудожником Владом Садовниковим

09.04.2023

Зустріч із 3D художником Владом Садовниковим мала умовну назву

Діджитал-арт, кіберпанк, нейромережі

Творчість нейромереж – неймовірно складна і нереально актуальна дискусійна тема. Під час онлайн-зустрічі зі студентами Каразінського, що відбулася 23 березня, 3D художник Влад Садовников розповів про мистецтво нейромереж не тільки як теоретик-соціолог, але й як художник-практик.

Сказати, що це було цікаво, – це нічого не сказати. Це було надихаюче. 100% інспірація!

Чи призведе розвиток мистецтва нейромереж до зникнення професії художника? Що відбувається з авторським правом у випадку з діджитал-компіляціями? Як відрізнити твір художника від творчості нейромережі? Як взаємодіють естетика кіберпанку і українські етнічні мотиви? Ці і не тільки ці питання лунали під час дискусії.

Онлайн-подія привернула увагу не тільки студентів соціологічного та філософського факультетів Каразінського університету (“Аудіовізуальні медіа та цифрова журналістика”, катедра медіакомунікацій; “Культурологія”, “Візуальне мистецтво і менеджмент культурних проєктів”, катедра теорії культури та філософії науки), але й численних гостей – художників, журналістів і тих, хто цікавиться діджитал-артом, кіберпанком і містецтвом нейромереж.

Домовилися провести ще одну зустріч: часу не вистачило, і багато питань залишилися відкритими. Тож запросимо Влада Садовникова знову. На біс. Дякуємо!!!

Коротка довідка. Влад іменує себе Digital Artist. До початку війни працював як 3D художник, створював персонажів, пропси для ігор, мультів і виконував приватні замовлення. До захоплення 3D графікою кілька років працював як SMM manager, Project manager. Був досвід ведення приватного бізнесу: handmade з дерева. Наразі Влад працює в SMM і робить арти за допомогою нейромережі. Черпає натхнення у кіберпанку, Sci fi, любить використовувати український орнамент і народні мотиви.

Із творчістю Влада можна ознайомитися на його інстаграм-сторінці

apteka mujchine for man ukonkemerovo woditely driver.

x
99 Coffee Roasters