• Українська
  • English
Захист магістерських проєктів – 2021

Захист магістерських проєктів – 2021

24.12.2021
Захист магістерських проєктів – щорічна урочиста офіційна подія, якою важко здивувати. Але тільки не на катедрі медіакомунікацій!
 
21–23 грудня 2021 року у медіатопосі пройшов марафон блискучих доповідей, експериментальних медіапроєктів, сміливих і неординарних досліджень.
За півтори роки студенти та студентки катедри медіакомунікацій дослідили українську гонзо-журналістику (Анна САВЧЕНКО), зняли власний документальний фільм про дитячі будинки (Ірина ЛАРІКОВА), проаналізували образ жінки-месії у фільму Хаяо Міядзакі «Навсікая з Долини Вітрів» (Анастасія МЕДЯКОВА), проілюстрували роботу особистого фотографа президента на прикладі українського фотодокументаліста Михайла Палінчака (Наталія ЗІМА), розглянули роботу конвергентних журналістів (Софія ЦВЄТКОВА, Маргарита ДЕЖКІНА), окреслили проблеми спіндокторінгу як прихованої техніки маніпуляції у політиці (Валерія КОНОНОВА)… І все це тільки декілька з 28-ми неймовірних проєктів.
 
Щиро вітаємо, наші новоспечені магістри! Бажаємо Вам успішної кар’єри! Діліться з нами своїми майбутніми досягненнями! Хай Вам щастить!
Дякуємо шановним Голові та членам екзаменаційної комісії: Вікторії Анатоліївні МАРКОВІЙ, Олені Сергіївні МУРАДЯН, Лідії Володимирівні СТАРОДУБЦЕВІЙ, Дмитрію Володимировичу ПЕТРЕНКУ, Тетяні Михайлівні БАЙДАК, Людмилі Геннадіївні ПРОФАТІЛОВІЙ, Сергію Сергійовичу АКСЬОНОВУ, Вікторії Олександрівну БОЛОТОВІЙ.
 
Віват, Каразінський!

apteka mujchine for man ukonkemerovo woditely driver.

x
99 Coffee Roasters