• Українська
  • English
Як в АТН новини «фабрикують»

Як в АТН новини «фабрикують»

01.10.2021
Відразу скажу – це не те, що Ви подумали.
Студенти першого курсу магістратури катедри медіакомунікацій ХНУ імені В. Н. Каразіна з екскурсією завітали до офісу телекомпанії АТН і дізналися «з перших рук», як працюють журналісти, редактори, оператори.
Провідником у світ новин стала шеф-редакторка Наталя Діденко. Від неї ми дізналися, що канал існує вже 28 років. За цей час було знято десятки тисяч репортажів і написано ще більше статей, отримано десятки дипломів і грамот, що прикрашають приймальню.
Разом ми пройшли через всі етапи створення новин, перший з яких – ньюзрум. Там у нас була можливість ознайомитися з «Фабрикою новин». Ця програма допомагає журналістам економити час та пришвидшує процес випуску. Одні з багатьох корисних функцій – запам’ятовування темпу мовлення різних тележурналістів і підрахунок часу, що буде потрібним для озвучування того чи іншого тексту. Таким чином, вже протягом процесів написання та редагування новин відома тривалість майбутніх репортажів.
Після цього ми відвідали знімальні майданчики новин і програми «Віддзеркалення», апаратну кімнату і навіть невелику лаундж-зону операторів і водіїв. Там у вільний час вони можуть відпочити та подивитися телевізор.
Завершилася екскурсія відповідями Наталі Діденко на запитання студентів. Згадали сумнозвісний напад проросійських активістів на офіс телекомпанії, поговорили про рекламні прайси і складність роботи редактора. Результатами візиту стали поглиблення знань про журналістську службу та процес створення новин і запрошення на практику через рік.
 
Голосниченко Лариса, СК-51

apteka mujchine for man ukonkemerovo woditely driver.

x
99 Coffee Roasters