• Українська
  • English
Ти фейк / Це фейк, тільки тсс…

Ти фейк / Це фейк, тільки тсс…

01.10.2021
Ти фейк / Це фейк, тільки тсс…
12 вересня в Харкові у відреставрованій кіноконцертній залі «Україна» відбувся перший антифейковий форум «Fake Project».
За день до цього, 11 вересня, у Харкові відбулася прелюдія — Форум лідерів думок @forum.lideriv.dumok вiд команди з Запоріжжя.
Фейки у соціальних мережах поширюються немов вірус, тому івент був присвячений кожному, хто працює з контентом й активно веде сторінки у соціальних мережах. Організатори підготували для зустрічі 8 спікерів. Серед них, зокрема, такі медійні особи:
Роман Вінтонів (Майкл Щур) — тележурналіст, співзасновник і ведучий проекту «Телебачення Торонто».
Яніна Соколова — авторка та ведуча проєктів «Рандеву», «Вечер с Яниной Соколовой», «Соромно!». Зі слоганом «Відрізняйся або помри» — висловом, що колись адресував Яніні Віталій Кличко, — телеведуча розповіла, як сформувати журналістські стандарти в часи тотального фейку.
Антон Тимошенко — сценарист «Телебачення Торонто», резидент проєкту «Підпільний стендап». Антон потішив публіку своїм стендапом про «Гумор як інструмент актуалізації політичного дискурсу». Головна ідея: «Жарти стають правдивими і мають результат — створюють нову реальність»
У роботі Форуму взяли участь ще багато цікавих спікерів. Усі вони наполягали на тому, що вірити всьому потоку інформації, який ллється з соціальних мереж, новинних програм, розважального контенту, не варто. Необхідно навчитися розрізняти факти та фактоїди, фейки та достовірну інформацію. Особливо це стосується журналістів і редакторів різного роду видань, тому що від них нарешті залежать чистота і правдивість інформаційного простору.
На завершення конференції, – як то кажуть, «вишенька на торті» — пісня та кліп Сергія Жадана, а також плакати відомого діджитал-художника Микити Титова, що були створені спеціально для проєкту Fake X.
Усі учасники Форуму отримали маски та санітайзери. Санітарні умови були дотримані.
 
Шостакова Кристина та Задорожна Валерія, група СК-51

apteka mujchine for man ukonkemerovo woditely driver.

x