• Українська
  • English

Важливі новини!

Катедра медіакомунікацій Каразінського університету запроваджує Премію імені Дмитра Головачова за кращу студентську роботу з курсу «Відеопродакшн». Ми не тільки вшановуємо пам’ять великої людини, але й сприяємо розвитку талановитої молоді.

“Ідея дуже проста. Є пам’ять літери, а є пам’ять духу. Іншими словами, пам’ять – це не пафосні хвилини мовчання та офіціозні слова. Це живий процес, до якого, сподіваємося, залучатиметься наша талановита молодь. Спочатку – студенти, потім, можливо, випускники Каразінського університету, а потім, можливо, і не тільки Каразінського. Спочатку це буде просто Премія імені Дмитра Головачова за кращу роботу з відеопродакшну (по секрету скажу: це немала грошова винагорода), а з часом ми плануємо створити Фонд імені Дмитра Головачова за яскраві, нетрівіальні відеопроекти молодих режисерів та фільмейкерів. Це і є наша жива вдячність Вчителю. Тож, починаємо.” – каже Лідія Стародубцева, завідувач катедри.

Тож наприкінці цього семестру буде відкритий показ студентських робіт, та журі обере найкращу. Усі подробиці чекайте у наших соцмережах та на сайті.

Кафедра медіакомунікацій

apteka mujchine for man ukonkemerovo woditely driver.

x