• Українська
  • English
Відеоконтент vs. відеоконцепт: неймовірна презентація

Відеоконтент vs. відеоконцепт: неймовірна презентація

17.12.2021

Захист курсових проєктів на катедрі медіакомунікацій 2021 – це щось неймовірне. Але про все по порядку. 17 грудня 2021 року катедра медіакомунікацій вирішила зібратися офлайн. І ми не на мить не жаліємо, бо в епоху тотального онлайн наші рідкісні зустрічі «вживу» – нереальна розкіш: ніби відбувається розвіртуалізація і всі «пласкі люди» з двовимірних зум-об’єктів раптово перетворяються на «3D персонажів».

Формальний привід для зустрічі серйозний: науково-практичний семінар «Відеоконтент vs. Відеоконцепт», присвячений захисту дослідницьких пропозицій студентів першого курсу магістратури. Але те, що ми побачили та почули, аж ніяк не схоже на звичайний університетський захід. Ми несподівано потрапили на виставу в інтелектуальниому театрі – блискучу презентацію відеоконцептів, ідей та образів. 

Кожна нова тема викликає питання та палке обговорення, будь то іміджева фотографія в мережі Instagram, стратегії аудіовізуального контрапункту в музичному видеокліпі чи український дубляж зарубіжного ігрового кінематографа. Ключовою темою цього року став кінематограф. На екрані шаленим феєрверком вибухають кадри з фільмів Жана-Люк Годара і Гаспара Ное, Девіда Лінча і Джима Джармуша.

Кожна доповідь розпочинається з коротенького захоплюючого відео – візуалізації концепту, що одразу занурює в контекст. Потім – власно, концепція та мультимедійна презентація з яскравими кейсами. А потім – головне: гаряча дискусія, в якій беруть участь і студенти, і викладачі. Вона триває, як правило, не менш ніж півгодини: а як інакше? Бо

 
В усьому хочеться дійти,
До істин суті.
В роботі, в пошуках мети,
В сердечній смуті.
 
Це дійсно фантастично цікаво. Наступного разу, – жартують студенти, – будемо заздалегідь продавати квитки на такі театралізовані перформативні дійства. 
 
 

apteka mujchine for man ukonkemerovo woditely driver.

x
99 Coffee Roasters