• Українська
  • English
Майстер-клас Михайла Озерова на тему «Створення анімаційних та відеоклипів»

Майстер-клас Михайла Озерова на тему «Створення анімаційних та відеоклипів»

31.10.2019

31 жовтня 2019 року на кафедрі медіакомунікацій Каразінського університету відбувся майстер-клас Михайла Озерова на тему «Створення анімаційних та відеоклипів».

Кліпмейкер Михайло Озеров поділився з учасниками секретами створення музичних відеокліпів від задуму до готового продукту. На прикладі своїх робіт Михайло показав учасникам майстер-класу, з якими підводними каменями кліпмейкер зіткнувся на початку свого шляху, хто були його перші клієнти та в чому він черпає натхнення. На майстер-класі був аншлаг, й студенти не залишали режисера без питань. Їх цікавили усі найдрібніші деталі його роботи та практичні аспекти.

Михайло Озеров – режисер-постановник кліпів таких виконавців як Сергій Бабкін, Олександр Кутіков, Влад Святаш, груп «БандурасБанд», «Тонкая красная нить» і т. д. Майстер-клас, організований телережисером та фільммейкером, старшим викладачем кафедри Максом Головачовим в рамках навчальних курсів «Основи відеозйомки і монтажу», супроводжувався мультимедійним показом кліпів з портфоліо Михайла Озерова.

З фотографіями з заходу можна ознайомитися на офіційній сторінці кафедри у фейсбуці.

Кафедра медіакомунікацій

apteka mujchine for man ukonkemerovo woditely driver.

x
99 Coffee Roasters