• Українська
  • English
«Довге прощання» Katya Soldak

«Довге прощання» Katya Soldak

21.04.2021
21 квітня 2021 року на катедрі медіакомунікацій відбулося обговорення документального фільму Каті Солдак «Довге прощання», міжнародна прем’єра якого відбулася 19 квітня на каналі “Настоящее время”.
 
Дуже приємна і завжди усміхнена Катя народилася і виросла в Україні, а зараз працює у Нью-Йорку шеф-редактором міжнародних видань журналу «Forbes USA». Закінчила Колумбійську Школу журналістики і брала інтерв’ю у високопоставлених політиків та відомих художників (Tony Blair, Lawrence Summers, Elton John, Demien Hurst, Olafur Elliason, Dan Brown, etc.).
 
«Довге Прощання» – фільм про події в Україні останніх років. Цією стрічкою Катя, немов доктор Хто (Doctor Who) з допомогою будки Тардіс, перенесла нас у часі та просторі від далекого кінця 70-х років до теперішнього часу, від СРСР – до Незалежної України. Через історію своєї сім’ї та своїх друзів режисерка розповіла, як вони переживали розвал Радянського Союзу, бурхливі події становлення України як самостійної держави, її боротьбу за справжнє відділення від Росії.
 
 
Документальна стрічка викликала неабиякий інтерес і відгук у наших студентів. Під час обговорення Катю засипали питаннями. Авдиторію цікавило все: від ідеї створення і накопичення матеріалу, складності монтажу, логіки підбору музичного ряду і платформ створення до того, як сприймається фільм американською аудиторією і наскільки для неї актуальні та цікаві події в Україні. Професіонали цікавилися бюджетом і можливостями просування фільму на американському та українському ринках, тим, хто брав участь у створенні фільму, яким чином авторці вдалося уникнути заангажованості у подачі матеріалу. Катя з мегачарівною посмішкою відповіла на всі питання учасників дискусії.
На превеликий жаль, зустріч була обмежена в часі. Але ми сподіваємося, що ще не раз зустрінемося з Катею.
 
Із задоволенням рекомендуємо Вам до перегляду цю стрічку.
Фільм «Довге Прощання» Katya Soldak буде доступний у мережі до 26 квітня.
 
 
                                                                                                                                                                                                                                                                                 Катедра медіакомунікацій

apteka mujchine for man ukonkemerovo woditely driver.

x
99 Coffee Roasters