• Українська
Slider

Вступ

#побач #почуй #створи

Вперше в Україні! Нова магістерська програма

АУДІОВІЗУАЛЬНІ МЕДІА ТА ЦИФРОВА ЖУРНАЛІСТИКА

 
 

Умови та документи, необхідні для вступу до магістратури, дивись тут

 
Якщо ти: 1) не любиш читати довгі тексти, 2) і так уже все знаєш про нашу магістратуру з соцмереж чи від друзів, 3) уже точно прийняв рішення, що будеш у 2019-му вступати в нашу магістратуру, то
 
одразу тисни тут,
 
щоб дізнатися про умови та документи, необхідні для вступу. В іншому разі краще прочитати наш лонгрід, з якого ти дізнаєшся, чому ми навчаємо та які в нас кредо і принципи, хто є нашими абітурієнтами і де працюють наші випускники, про наших викладачів, інноваційні формати, «цікавинки» магістратури та багато іншого. Але, звісно ж, головне — про резони, чому саме сюди варто вступити. Вибір за тобою. Однак ми впевнені: для того, щоб твій вибір був свідомим, все ж таки краще прочитати весь текст з першої до останньої літери!

[згорнути]

    
 

 
Нова магістерська програма «Аудіовізуальні медіа та цифрова журналістика» — 2019. Лого, графічний дизайн та гіф-анімація: Ольга Квітка, Макс. Головачов
 
 
 


 
До уваги бакалаврів, спеціалістів і магістрів!

У 2019 році до 10-річного ювілею кафедри медіакомунікацій у Каразінському університеті відкрито нову магістерську програму «Аудіовізуальні медіа та цифрова журналістика» в межах спеціальності «Журналістика». У 2009 році саме Каразінці започаткували в Україні нову спеціальність — «Медіакомунікації». Настав час «перезавантаження». Ми знов лідуємо. Нова програма є інноваційною та унікальною, в нашій країні аналогів немає.

 
 
Основні напрями навчання

 • Аудіовізуальні медіа
 • Цифрова журналістика
 • Відеозйомка та монтаж
 • Фотографія
 • Кінематограф
 • Телебачення
 • Інтернет-комунікації
 • Графічний, моушн та веб-дизайн
 • Медіамистецтво
 • Кіберкультура

 
 

З дисциплінами магістерської програми можна ознайомитися тут

 
Актуальним навчальним дисциплінам магістратури «Медіакомунікації», які викладаються в цьому навчальному році, присвячена
 
окрема сторінка нашого сайту: «Дисципліни».
 
У 2019-му році в межах нової магістерської програми «Аудіовізуальні медіа та цифрова журналістика» ми плануємо вилучити частину курсів, а до тих дисциплін, що вже викладаються, додати нові: «Аудіовізуальні медіа», «Бродкастинг», «Цифрова журналістика», «Цифрова фотографія» та «Реклама і PR в цифровому просторі».

[згорнути]

 
 

У студії Радіо Свобода. Фото: Наталія Дрозд
 
 
Хто наші абітурієнти?

Це творчі люди з активною життєвою позицією, які вміють самостійно мислити, ставити нестандартні питання і створювати нові проекти. До магістратури можуть вступити ті, хто тільки що став бакалавром, і ті, хто має освіту та хоче вдосконалитись або перекваліфікуватись. Для тих, хто вже працює в медіа, але відчуває недостатній рівень професійної підготовки, наша магістратура є шансом у стислий термін отримати другу вищу освіту.

Тож, запрошуємо абітурієнтів за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, спеціаліста і магістра будь-якої спеціальності: журналістів, філологів, соціологів, політологів, юристів, психологів, істориків та ін., які прагнуть самореалізації та свободи, намагаються підвищити свої компетенції, отримати сучасні знання і набути практичні вміння професійної роботи в галузі медіа.

 
 
Десять резонів вступити до магістратури «Аудіовізуальні медіа та цифрова журналістика»

 • Сучасні напрями освіти
 • Інноваційні підходи
 • Творча свобода
 • Зіркові викладачі
 • Практична спрямованість
 • Майстер-класи та інтенсиви
 • Залучення закордонних фахівців
 • Викладання окремих курсів англійською
 • Академічна мобільність та стажування
 • Працевлаштування в процесі навчання

 
 

Як вступити до магістратури? Коротко про вступну кампанію 2019 читай тут

 
Ти можеш одразу, як тільки встиг прочитати про десять резонів вступити до магістратури «Аудіовізуальні медіа та цифрова журналістика», дізнатися про документи, необхідні для реєстрації та вступу, строки прийому заяв і документів, програми вступних іспитів і вартість навчання в магістратурі, якщо
 
натиснеш тут.
 
Але все ж таки вважаємо: краще набратися терпіння і уважно прочитати цей лонгрід до кінця.

[згорнути]

 
 

Магістри 2018 року. Фото: Кристина Пашкіна
 
 
Чому ми навчаємо?

Магістр аудіовізуальних медіа та цифрової журналістики — це креативний продюсер у галузі виробництва аудіовізуального контенту, менеджер інноваційних медіапроектів, що володіє базовими компетенціями і ключовими інструментами професійної роботи у сферах діджитал-журналістики, інформаційних технологій та нових медіа. Студент отримує знання і набуває практичні навички з виробництва аудіовізуального та діджитал-контенту (фото- і відеозйомка; монтаж; графічний, моушн- і веб-дизайн; аудіо- і відеоподкастинг), які знадобляться для роботи в конвергентних медіа і досліджень в галузі Media Studies (PR, GR, медіааналітика), знайомиться з принципами і прийомами роботи у галузях цифрової журналістики, копірайтингу, блоґінгу, медіапродюсування, івент-менеджменту, створення та просування в соціальних мережах інноваційних арт-, фото-, кіно- і телепроектів.

 
 
Де працюють наші випускники?

 • У галузі цифрових мас-медіа (онлайн-видання, інтернет-радіо, цифрове телебачення)
 • В інтернет-фірмах, конвергентних ньюзрумах, редакціях ЗМК, медіацентрах, фото- і кіностудіях
 • У прес-службах комерційних організацій і державних установ
 • В інформаційних, креативних, брендингових, дизайнерських, маркетингових, PR-, івент- і рекламних агенціях
 • В аспірантурі (навчання за PhD-програмою) та медіааналітичних дослідницьких центрах

   
 

Пригоди студентів у Країні медіачудес. Студенти у Задзеркаллі. Фото: Наталія Дрозд
 
 

Зірковий склад викладачів — це не метафора. Переконайся в цьому тут

Поки що ми не можемо стовідсотково відкрити тобі весь склад творчого колективу нашої кафедри у наступному навчальному році. Але ти, принаймні, можеш ознайомитися з тими медіазірками, які працюють вже зараз. Для цього
 
натисни тут: «Наші викладачі»
 
У 2019-2020 навчальному році ми плануємо запросити до викладання у магістерській програмі «Аудіовізуальні медіа та цифрова журналістика» нових зірок, зокрема тих, хто буде репрезентувати IT-школу A-Level, медіапроект «Накипіло», креативне агентство «Бумеранг» та ін. Кого саме? Це поки секрет.

[згорнути]

   
 
Опис магістерської програми

За основу нами обрано голландську освітню модель Audiovisual Media and Digital Journalism. Наші викладачі — професіонали, медіазірки з потужним практичним досвідом роботи в медіа: журналісти, блоґери, IT-фахівці, режисери, оператори, дизайнери, фотографи, художники, медіааналітики. Усі курси магістратури є авторськими. Майстер-класи, воркшопи і тренінги проводять провідні зовнішні медіаексперти, які репрезентують широкий спектр сучасних медіатеорій і медіапрактик. За десять років ми провели більш ніж 700 занять із запрошенням українських та зарубіжних і медіафахівців. До наших студентів завітали колеги з Польщі, Чехії, Великої Британії, Італії, Голландії, Німеччини, Канади, Сполучених Штатів та ін. Нова магістерська програма стане продовженням цієї традиції.

Застосування мультимедійних технологій та дистанційних форм навчання в нас не є декларацією. Це реально працює і далі буде розвиватися. Те саме стосується і використання сучасних методик. Зазвичай, розмови про методики навчання викликають нудьгу в очах співрозмовників. Але це не наш випадок, бо наші методики такі: ігрові, перформативні, інтерактивні. Окрім звичайних лекцій в університеті, багато занять у нас відбуваються поза межами навчальних аудиторій: вуличні фото- і відеозйомки, практикуми в арт-галереях і майстернях художників, на міських площадках, де проводяться медіаівенти, на телеканалах, в прес-центрах та інформаційних агенціях. Серцевиною магістерської програми є виробнича практика, яка триває два місяці і стає для студента досвідом «глибокого занурення» до професії. Ми маємо більш ніж 30 баз виробничої практики у Харкові і Києві. І нерідко студенти після закінчення магістратури залишаються працювати саме там, де проходили практику. Головним професійним партнером нової магістерської програми виступатиме IT-школа A-Level.

 
 
Сучасна професійна освіта
 
Магістратура з аудіовізуальних медіа та цифрової журналістики — це шлях до професійної досконалості та творчої самостійності. Усього півтора роки:

 • 400 днів
 • 124 лекції
 • 112 семінарів
 • 116 воркшопів
 • 32 години творчих зустрічей і майстер-класів

 

До того ж, на тебе чекають безліч презентацій, професійних зустрічей, кінопереглядів, віртуальних подорожей, чатів, СМС, лінків, постів, лайків, гіфок, анімашок, інтерактивних обіймашок, безсонних ночей, аплодисментів, вигуків WOW, смайликів і посмішок.

Результат — готове портфоліо з роботами в різних напрямах: фото, відео, аудіо, дизайн, веб-сторінки і, звісно ж, тексти.

 
 

Детальніше про майстер-класи, воркшопи і тренінги читай тут

Ані викладачів, ані студентів кафедри медіакомунікацій не дивує, коли до нас у гості прилітають то канадський кіносценарист Майкл Бассер, то голлівудський режисер Бен Мозес, то лондонський медіаексперт Пітер Померанцев, то міланський радіожурналіст Джіджі Донеллі. Як ти вже здогадався, саме
 
майстер-класи, воркшопи і тренінги
 
є головною ознакою нашої магістратури. Цю практику ми, звісно ж, продовжимо у наступному, 2019-2020 навчальному році. У цьому сенсі ми плануємо для тебе багато приємних сюрпризів, а поки що піділимося лише одним фактом: восени у нас буде за підтримкою Програми Фулбрайта в Україні декілька тижнів викладати гостьовий лектор, легендарний медіаексперт, який довгі роки очолював Українську редакцію «Голосу Америки» (Вашингтон, США), Адріян Кармазін.

[згорнути]

   
 

Майстер-клас німецького медіахудожника Агріколи де Колонья пройшов успішно. Фото: Олександра Овчиннік
 
 
Наше кредо

Слоганом нової програми є #побач #почуй #створи. Це не просто освіта. Це більше, ніж освіта. Це навчання 3.0. Це освіта доби «діджитал», де вчитель не транслює готове знання, а лише спрямовує шлях — ініціює власні пошуки учня і його вміння бачити, чути, творити. І в цьому наша магістерська програма відрізняється від більшості її аналогів. «Я — інший», — колись сказав один поет. Слідом за ним ми кажемо: «Ми — інші». Ми навчаємо студентів не за підручниками. Ми просто ділимося зі студентами власним поглядом на світ, образом життя, професійним досвідом і вмінням не тільки пропонувати нові ідеї та концепти, але й перетворювати їх на якісний медіаконтент — писати тексти, робити подкасти, знімати фото і відео і просувати їх в медіа.

Наша місія — надихати і влюбляти студентів у неосяжний світ медіа; доводити, що навчання може бути нескінченною пригодою з відкриттями і несподіваними знахідками; конструювати простір нашого спілкування як справжній Media Topos, де панує атмосфера взаємної поваги і доброзичливості; показувати, що освіта може бути відкритим експериментом, драйвом, пошуком «24/7».

А ще ми навчаємо проектному мисленню, гнучкості, адаптивності, вмінню змінюватися, знаходити вихід з будь-якої ситуації, брати на себе відповідальність, самостійно ставити нові питання і шукати нетривіальні відповіді, чітко формулювати свої цілі та знаходити шляхи їх досягнення, вмінню критично оцінювати, фільтрувати та систематизувати інформацію, тлумачити складні меседжі, відрізняти правду від фейків, орієнтуватися у віртуальних ландшафтах Всесвітньої Павутини, проводити власні аналітичні дослідження і журналістські розслідування, мати персональну позицію і відстоювати свою точку зору, руйнувати штампи і кліше, насолоджуватися самим по собі творчим процесом, нічого не боятися і вірити у власні сили. Ми навчаємо мистецтву жити інтенсивно, цікаво, насичено. Але головне — ми навчаємо навчатися.

 
 
Наші принципи

 • Міждисциплінаризм: і викладачі, і студенти мають різний професійний бекграунд, але вони консолідовані в єдину спільноту навколо концепту «медіа»
 • «Фіфті-Фіфті», або 50%х50%: синкретичне поєднання теорії та практики
 • Чотири «І» як наріжні стовпи медіаосвіти: інтерактивність, імпровізаційність, інспірація, інтенсивність
 • Прозорість: ми відкрита медіаспільнота
 • Полілог: у нас нема ані дисциплінарної влади, ані ієрархій — викладачі ставляться до студентів як до колег. Ми рівні, але різні — саме тому можливий полілог

   
 

The Medium is the Message. Фото: Наталія Дрозд
 
 
«Цікавинки» нашої магістратури

У кожній магістерській програмі є свої «фішки». У нас таких навіть забагато. Наприклад:

 

 • При кафедрі працює мультимедійна лабораторія «Media Topos Films», де ми проводимо зйомки і творчі зустрічі
 • У наших студентів є власна аудиторія (на кшалт чілауту або коворкінг-хабу), де вони п’ють каву, працюють і спілкуються. Вхід викладачам туди заборонено 🙂
 • Кожного року ми проводимо медіамандрівки до київських медіа і відвідуємо Радіо Свобода, UA:Суспільне, канали NewsONE, 1+1, Україна тощо
 • Рік тому ми започаткували проект «Медіакава», у межах якого викладачі і студенти після лекцій разом йдуть до невеличкого затишного кафе і неформально
       спілкуються за філіжаночкою кави
 • Студенти створили свій блоґ-журнал «Media Topos» на платформі «Enigma», де публікують тексти власних блоґів (кількість переглядів досягає 5—9 тисяч)
 • Деякий час у нас існував свій кіноклуб «Синя охра», потім він раптом зник, але ми плануємо оновити його роботу
 • Для спілкування англійською у 2019 році стартує ігровий дискусійний клуб «Media Speaking Club»
 • Ми так звикли до іноземних гостей, що одного разу, коли до нас приїхав черговий спікер зі Сполучених Штатів, втомлені студенти запитали: «Що, знов
       який-небудь голлівудський продюсер?»
 • Ми любимо проводити скайп-сесії з колегами, що знаходяться у різних країнах і містах, від Амстердаму до Вашингтону, і завдяки ефекту інтернет-
       присутності сучасний медіасвіт нам здається маленьким, бо у ньому майже зникають географічні межі
 • Ми робимо стріми та онлайн-трансляції майже всіх ключових подій нашого життя (майстер-класів запрошених гостей, показів творчих робіт і навіть захисту
       магістерських проектів), щоб наші колеги, випускники і ті студенти, що проспали, могли віртуально до нас приєднатися
 • Захист магістерських проектів у нас відбувається у форматі «медіабатлу» — рівноправної академічної дискусії між студентами та викладачами. Два проекти
       у 2018 році захищалися англійською, і цю практику ми збираємося продовжувати

 
 

Умови вступу до магістратури дивись тут

 
Ну, що? Ти вже притомився читати? Звісно ж, якщо ти вже прийняв рішення вступити до нашої магістратури і поспішаєш зареєструватися, щоб скласти вступні іспити, то
 
тисни тут.
 
Але, на наш погляд, варто вдумливо і неспішно дочитати текст. Залишилось зовсім трошки.

[згорнути]

 
 

Знімаємо відео в нашій мультимедійній лабораторії «Media Topos Films». Процес захоплюючий. Фото: Лідія Стародубцева
 
 
Інноваційні формати
 
Наших студентів не дивує, коли заняття проводяться у таких форматах:
 

 • Комунікативні тренінги
 • Брейнсторм-семінари
 • Практикуми-інтенсиви «in action»
 • Іммерсивні воркшопи
 • Практикуми з експериментального моделювання
 • Медіаколоквіуми
 • Медіатренінги в ігрових ситуаціях, що моделюють роботу журналістів у конвергентному ньюзрумі, прес-центрі тощо
 • Скайп-конференції та баркемпи
 • Офлан- і онлайн-дискусії, міні-пресконференції, дебати, конкурси, круглі столи

 
 

Показ студентських медіапроектів. Фото: Лідія Стародубцева

 
Творчість студентів
 
Курси магістратури завершуються створенням студентами власних медіапроектів та їх відкритим показом на магістерському медіаколоквіумі:
 

 • Аудіоподкаст, новинний відеорепортаж
 • Трейлер фільму, рекламний ролик, екранізація віршу, відеопроект «Один фільм — один кадр»
 • Відеоінтерв’ю, стендап, авторський проект з майстерності роботи телеведучого в кадрі
 • Пітчинг-презентація, синопсис, трітмент, режисерська експлікація, виробничий план, продюсерська стратегія авторського документального кінопроекту
 • Мок’юментарі-проект у форматі мультимедійного лонгріду (тексти+фото+відео)
 • Аудіовізуальне есе за мотивами фільмів одного з кінорежисерів
 • Фотопроекти з репортажної зйомки, концептуальної авторської фотографії, сучасний фоторимейк твору одного з класиків чорно-білої фотографії
 • Медіаарт-проект (відеоарт, саундарт, ґлітчарт, фрактальна графіка, сінемаграфія, стоп-моушн)
 • Авторський проект у сфері графічного дизайну (бренд, логотип, айдентика), верстка, макет і дизайн поліграфічного твору
 • Верстка і веб-дизайн, створення сайту

 

Учбові проекти не тільки слугують для формування портфоліо майбутніх медіафахівців, але й можуть бути реалізовані у медіасфері: кращі з робіт студентів публікуються на сайтах, експонуються в галереях, перетворюються на радіо- і телепрограми.

 
 
Універсалізм чи вузька спеціалізація?
 

Ми не готуємо Homo Universalis. Але ми не готуємо і «одновимірних» фахівців. Бо впевнені, що сьогодні медіафахівець не має бути ані «універсальним журналістом» («не можна осягнути неосяжне» навіть за часів конвергенції), ані «вузьким фахівцем» (будь-яка фахова обмеженість робить медіалюдину беззахисною перед лавиноподібним розвитком технологій доби діджитал-революції). Концепція нашої магістерської програми знімає це протиріччя.

Навігація навчальним планом дозволяє провести корабель медіаосвітнього процесу між Сциллою універсалізму та Харибдою спеціалізації. Перші два семестри студенти послідовно випробують себе у кожному напрямі з широкого спектру медіапрактик: від блоґінгу і відеозйомки до верстки сайтів. Але вже на початку третього семестру студент остаточно визначається з вибором окремого напряму сучасних аудіовізуальних медіа та максимально фокусує свою увагу на ньому. Студент сам обирає тему свого магістерського проекту, відкритим захистом якого завершується навчання в магістратурі.

 
 

Роботи студентів можна подивитися тут

З деякими студентськими роботами, виконаними під час навчання в магістратурі «Медіакомунікації» минулих років, можна ознайомитися
 
на сторінці нашого сайту «Творчість студентів»
 
Це відеоподкасти, екранізації віршів, трейлери, аудіовізуальні есе, твори відеоарту та ін. Звичайно, це тільки крапля в океані, однак навіть з цих прикладів видно, чому і як вчаться студенти кафедри медіакомунікацій у Каразінському університеті.

[згорнути]

 


 

УМОВИ ВСТУПУ ДО МАГІСТРАТУРИ

 


 
Форми навчання: денна та заочна (з елементами дистанційного навчання)

Навчання на бюджетній та контрактній засадах

Тривалість навчання: 1 рік 4 місяці

Строки прийому заяв та документів

 • Реєстрація на Єдиний вступний іспит з іноземної мови — з 13 травня по 3 червня 2019;
 • Прийом документів на навчання розпочинається 10 липня і закінчується 23 липня для осіб,
       які вступають на основі результатів єдиного вступного іспиту з іноземної мови та фахового вступного випробування;
 • Складання фахових вступних випробувань — до 26 липня;
 • Детальніше з розкладом вступної кампанії можна ознайомитися на сайті ХНУ імені В. Н. Каразіна

 

 
Вартiсть контрактного навчання за весь період навчання (три семестри):

 • 17 560 грн. (для денної форми навчання)
 • 10 870 грн. (для заочної форми навчання)

 

 


 
Вступні іспити

  1. Комплексний фаховий іспит «Медіакомунікації» Завантажити програму
  2. Додатковий фаховий іспит «Основи реклами та зв’язків з громадськістю» Завантажити програму
  3. Єдиний вступний іспит з іноземної мови (англійська, німецька, французька — за вибором) Програми ЄВІ
  4. Програма вступу до аспірантури за спеціальністю «Журналістика» Завантажити програму

 

Документи, необхідні для реєстрації та вступу

   • Заява (в письмовій формі)
   • Паспорт (оригінал та дві ксерокопії)
   • Ідентифікаційний код (оригінал та дві ксерокопії)
   • Шість кольорових фотокарток розміром 3х4 см
   • Диплом бакалавра і додаток до нього (оригінал та дві ксерокопії)
   • Екзаменаційний лист про складання Єдиного вступного іспиту (оригінал та ксерокопія)
    та Екзаменаційна картка з результатами іспиту
   • Документ, що підтверджує проходження флюорографії у 2019 році 
   • Для юнаків – військовий квиток або посвідчення про приписку (оригінал та ксерокопія)

   


 
Консультації з прийому до магістратури

Майдан Свободи, 6 (Північний корпус університету), ауд. 359,
тел. (067) 385 2499, (097) 915 6481, (063) 716 2457, (097) 715 1514

Прийом документів

майдан Свободи 6 (Північний корпус університету), ауд. 353

Детальна інформація про вступну кампанію — на сайті Університету і на сайті Соціологічного факультету

Приймальна комісія ХНУ імені В. Н. Каразіна
майдан Свободи 4, ауд. І-49, тел. (057) 707 5270
 
Приєднуйся до нас!
 
Слідкуй за нашими анонсами, стрімами і подіями на Фейсбуці та в Інстаграмі
Завітай хоча б на один з наших заходів: лекцію, практикум чи майстер-клас, щоб переконатися: це те, про що ти мріяв
Вхід на всі події в нашій магістратурі завжди був, є і буде вільним
 


 
Ласкаво просимо в Медіареальність!

Медіамагістратура — це виклик. Це те, що змінює свідомість. Запрошуємо у світ медіа — безмежний, як Всесвіт, яскравий, як мрія, відкритий для нових ідей. Світ медіа — це подорож, в якій ти:

 • Отримаєш знання, впевненість та насолоду
 • Знайдеш свій шлях
 • Станеш професіоналом
 • Зустрінеш зіркових колег
 • Зможеш працювати як на себе, так і в команді

 

 

Ти дізнаєшся, як створювати якісний медіаконтент, як інтерпретувати суспільство, як бути медіаконкурентним. Це твій шанс перемогти банальність буденності, подолати стереотипи та розкусити будь-яку маніпуляцію.Ти навіть зможеш створити власні незалежні медіа. Незалежні від кого? Від власників, можновладців, замовників та ігор швидкоплинних ідеологій. Єдине, від кого ці медіа будуть залежні, — від тебе. Тож, нехай твій шлях в медіа буде захоплюючим і успішним. Саме від тебе залежить, якими будуть медіа майбутнього.

 
 

3D Loop Logo: Презентаційне відео магістерської програми. Автор: Макс. Головачов
 
 


І наостаннє: зі сторінок історії кафедри медіакомунікацій

2018

 

Магістратура «Медіакомунікації» у Каразінському університеті
Фото: Лідія Стародубцева
Дизайн: Ольга Квітка
2018

 
 Магістратура «Медіакомунікації» у Каразінському університеті
Камера: Лідія Стародубцева, Макс. Головачов
Постпродакшн, анімація і моушн-дизайн: Макс. Головачов
2018

 


 

2017

Магістратура «Медіакомунікації» у Каразінському університеті
Автор: Макс. Головачов
Музика: Alarm Pressure
2017

2016

Магістратура «Медіакомунікації» у Каразінському університеті
Режисура/монтаж: Макс. Головачов
Камера: Лідія Стародубцева, Макс. Головачов
Музика: Alarm Pressure
2016

2015

Вступ до магістерської програми «Медіакомунікації» у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна
У ролях: магістри медіакомунікацій Іван Вопілов, Катерина Трегуб, Інна Степанішина, Олександр Шевельов
Камера, монтаж: Сергій Дудко
2015

2014

Автори сценарію: Катерина Трегуб, Ізольда Бельська
Режисер/камера/монтаж: Ізольда Бельська
В ролях: магістранти медіакомунікацій – 2013:
Кирило Чупров, Олена Ісаєва, Олена Поларшинова, Євген Плюснін, Катерина Бурлак
2014

2013

Режисер: Вікторія Романюк
Камера: Ігор Місропьян
Монтаж: Ігор Місропьян, Окан Кандемир
2013

2012

Режисер: Олена Григор’єва
Камера: Діна Гревцева
Монтаж: Максим Петров
2012

 

apteka mujchine for man ukonkemerovo woditely driver.

x