• Українська
  • English
Зустріч з учасниками проекту «Сінема Хаб»

Зустріч з учасниками проекту «Сінема Хаб»

23.10.2019

Студенти кафедри медіакомунікацій взяли участь в інтенсиві «Сінема Хаб», що проходив з 7 по 15 жовтня 2019 року у Харкові. По закінченню інтенсиву студенти презентували свої фільми, які були відзняті протягом усього одного тижня.

На кафедрі медіакомунікацій Каразінського укнівеситету відбулася творча зустріч з учасниками проекту та перегляд відеоробіт наших талановитих магістрантів. Ми подивилися дві кінороботи: художню та документальну стрічки студентів. «Неможливо “в принципі”» – художній фільм, відзнятий командою, до якої входили наші магістрантки Анна Дадика,Юлія Турченюк, Анастасія Морозова і Катя Курлат. За чотири дні їм вдалося зробити цікаву історію, яку ми ще точно побачимо на кінофестивалях. Відгуки дівчат читайте у постах на кафедральній сторінці у фейсбуці. Документальне кіно «Kharkiv`s sounds» зробили дві студентки – Ірина Зуєнко та Дар’я Куряча. Це медитативна робота, де звуки міста поєдналися з архітектурою. Ми вітаємо дівчат із цією роботою та бажаємо їм нових перемог у майбутньому.

Дякуємо Василю Явтушенко за можливість для наших магістрантів взяти участь у такому інтенсиві! Кафедра медіакомунікацій Каразінського університету безмежно пишається своїми улюбленими магістрантами й зичить їм подальшого творчого натхнення!

Кафедра медіакомунікацій

apteka mujchine for man ukonkemerovo woditely driver.

x
Блог о Кофе Магазин Кофе