• Українська
  • English
Зустріч з американським юристом Еріком С. Петерсеном

Зустріч з американським юристом Еріком С. Петерсеном

18.09.2019

18 вересня 2019 року на кафедрі медіакомунікацій відбулися зустріч з американським юристом Еріком С. Петерсеном та презентація книги «Світло і свобода. Роздуми про прагнення до щастя. Із опублікованих праць Томаса Джефферсона». Ерік С. Петерсен провів для студентів лекцію англійською мовою про історичну і філософську спадщину Томаса Джефферсона у сучасному світі.

Після лекції відбулася жвава дискусія, й питання від студентів не закінчувалися. Наприкінці зустрічі Еріку С. Петерсену було вручено мантію та сертифікат почесного професора кафедри медіакомунікацій, а Ерік С. Петерсен вручив завідувачу кафедри Лідії Стародубцевій медаль Томаса Джефферсона. Усі присутні студенти отримали у подарунок книгу «Світло і свобода. Роздуми про прагнення до щастя. Із опублікованих праць Томаса Джефферсона» з автографом її редактора-упорядника.

Ми щиро вдячні за можливість більше дізнатися про Томаса Джефферсона – видатну людину, яка стала засновником державності у США та автором Декларації Незалежності США. Паралелі та аналогії між подіями часів Томаса Джефферсона у США та подіями в сучасній Україні є самоочевидними: революція, криза, пошуки Свободи та Незалежності. Книга «Світло і Свобода» може стати для вдумливого читача і джерелом світла, і ковтком свободи.

З фотографіями з заходу можна ознайомитися на офіційній сторінці кафедри у фейсбуці.

Кафедра медіакомунікацій

apteka mujchine for man ukonkemerovo woditely driver.

x
Блог о Кофе Магазин KOFE.ME