• Українська
Як з піску народжується мистецтво

Як з піску народжується мистецтво

05.10.2018

5 жовтня 2018 року на кафедрі медіакомунікацій Каразінського університету відбувся незвичний майстер-клас. Наші студенти вчились пісочній анімації. Майбутня журналістка Нонна Горбаченко – справжня майстриня й чарівниця піску – познайомила своїх колег з історією пісочної анімації. Її винахідницею вважається канадська-американська режисерка-мультиплікаторка Керолайн Ліф. Нонна познайомила нас з тими, хто надихає її у творчості: з художницею Іланой Яхав і відомим майстром Артуром Кириловим. У ході майстер-класу Нонна Горбаченко показала одну зі своїх перших анімацій, “Сльоза гепарда”. А після знайомства з цим натхненним мистецтвом кожен охочий зміг спробувати себе в ролі художника, малюючи кульбабки, сліди, метеликів і багато іншого.

Коротка довідка. Нонна Горбаченко – художниця з пісочної анімації. 8 років професійно займається цим видом мистецтва. У 2017 році виступала на головній сцені Київської Мерії, протягом 3-х років виступала на щорічному фестивалі пісочної анімації в Дніпрі. У вересні 2018 року представляла пісочне мистецтво Харкова на фестивалі української культури «Ucrania fest» в Барселоні (Іспанія). 2 роки співпрацює з Харківською філармонією з пісочним шоу під супровід органу «Божественна комедія» і «Лебедине озеро». Зараз стартує новий проект «Мандри Одіссея» в пісочної анімації з органом, прем’єру можна буде відвідати 11 листопада.

Ми готуємо для вас багато цікавих майстер-класів найближчим часом, тому стежте за нашими анонсами в соціальних мережах і на сайті.

Більше фото тут.

Кафедра медіакомунікацій

apteka mujchine for man ukonkemerovo woditely driver.

x