• Українська
Вітаємо Вікторію Бавикіну з новим кураторським проектом

Вітаємо Вікторію Бавикіну з новим кураторським проектом

18.09.2018

Випускниця (а нині — аспірантка) кафедри медіакомунікацій, авторка унікального дослідження «Політичний акціонізм у сучасному мистецтві як соціальна дія» Вікторія Бавикіна давно відома українській арт-спільноті як талановитий арт-критик та арт-куратор. Її професійний досвід налічує виставки у Харківській муніципальній галереї, Центрі сучасного мистецтва «ЄрмиловЦентр» та у Мистецькому Арсеналі в Києві. Цього року Вікторія виступила в ролі арт-куратора однієї зі значущих мистецьких подій нашого міста: проекту «Предмети» Гамлета Зінківського та Bob Basset в ЄрміловЦентрі.

<p style=”text-align: justify;”>Цим проектом художники прагнуть переосмислити усталений і комфортний навколишній світ і запрошують до гри-мандрівки. Виставка складається з буденних, звичних предметів, художньо переосмислених авторами, та створених ними арт-об’єктів.

<p style=”text-align: justify;”>«Митці вчергове намагаються віднайти щось нове у звичних речах. Це те, що можна і треба робити безкінечно, — говорить кураторка Вікторія Бавикіна. — Необхідність переосмислити власні звичні уявлення важлива як для кожної людини окремо, так і для якісного розвитку суспільства. Це вже не просто гра зі світом предметів (яку здійснюють художники всередині цієї виставки), а можливість зміни ракурсу власного погляду, його гнучкості».

<p style=”text-align: justify;”>«Предмети» — перша повноцінна спільна виставка Гамлета і Bob Basset у рідному для обох Харкові, але вже не перша їхня колаборація. У лютому цього року митці брали участь у міжнародному проекті в Лімі (Перу) за запрошенням місцевого художника Конрада Флореса; а у 2016 році презентували свою спільну відеороботу в Secret Room у Парижі на фестивалі ADDICTION A L’OEUVRE.

<p style=”text-align: justify;”>Для реалізації «Предметів» в ЄрмиловЦентрі Gamlet Zinkivskiy отримав грант Президента України, який щорічно надається молодим митцям із різних галузей культури.

 

<p style=”text-align: justify;”>Вітаємо Вікторію і бажаємо їй якомога скоріше захистити дисертацію і в майбутньому органічно поєднувати арт-теорію з арт-практикою.

Кафедра медіакомунікацій

apteka mujchine for man ukonkemerovo woditely driver.

x