• Українська
Творча зустріч з голлівудською репортеркою Анною Павловою-Грінтрі

Творча зустріч з голлівудською репортеркою Анною Павловою-Грінтрі

21.09.2018

Зустрічі за медіакавою продовжуються.

Цього разу до нас завітала незвична гостя. Вона не викладає на кафедрі медіакомунікацій, але її досвід цікавий для студентів. Ми зустрілися з журналісткою Анною Павловою-Грінтрі (Anna Greentree). Вона розповіла про шлях, який вона пройшла від студентки економічного факультету до репортерки в Голлівуді. Як каже Анна, її амбіції постійно змушують її багато працювати над собою, іноді нехтуючи відпусткою або вільним часом. Анна акцентувала увагу на важливості психології для роботи журналіста, бо за короткий проміжок часу треба налаштуватися на настрій людини. Важливо готуватися до інтерв’ю й не ставити питань, на які нецікаво буде почути відповідь.

Анна Павлова-Грінтрі – голлівудська репортерка, яка народилася у Харкові. Закінчила ХНУ імені В. Н. Каразіна. Вона зробила кар’єру від юнкора в щотижневику “Теленеделя” до голлівудської репортерки, яка працює для відомих глянцевих видань і ТБ каналів.

У 2001 році стала переможницею Всеукраїнського конкурсу журналістів Lucky Strike Award. Авторка понад 400 відео і 1000 друкованих інтерв’ю з зірками Голлівуду, таких як Скарлетт Йоганссон, Метт Деймон, Річард Гір, Камерон Діаз, Раян Рейнольдс, Джастін Тімеберлейк, Дженніфер Лопес, Джессіка Альба, Дженніфер Еністон і багатьма іншими. Учасниця Асоціації журналістів Америки MPAA (Motion Picture Association of America). Автор бренду MARSIANNA, продукцією якого користуються голлівудські знаменитості.

Власник популярного Інстаграму, присвяченого голлівудським зіркам (майже 40 тисяч підписників).
https://www.instagram.com/anna.greentree.la/

Персональний сайт: www.annapavlovala.com

Чекаємо всіх на наступних зустрічах у рамках проекту “Медіакава”.

Кафедра медіакомунікацій

apteka mujchine for man ukonkemerovo woditely driver.

x