• Українська
Творча колаборація на кафедрі медіакомунікацій

Творча колаборація на кафедрі медіакомунікацій

12.07.2018

6 червня в ЄрміловЦентрі відкрилася виставка під назвою “Акомодація”, куратором якої виступив Роман Пятковка. Представник Харківської школи фотографії відомий на кафедрі медіакомунікацій за дисципліною “Концептуальна фотографія”. Саме він обирав роботи випускників Chekachkov Photo Academy, які відображають сучасні тенденції у світі.

Назва виставки запозичена з медичної термінології. “Акомодація” означає пристосування ока під час фокусуванні на різновіддалених об’єктах. За словами куратора виставки Романа Пятковки, ці фото дають поштовх для роздумів щодо конформізму у сучасному світі. Організатори також подбали про місця для селфі. Навпроти кожної роботи можна знайти відповідну наліпку на підлозі.

Студентка кафедри медіакомунікацій Марія Копійка стала частиною творчого проекту та виступила у ролі моделі для циклу робіт “Консервація”. Фотографії за її участі об’єднані темою пригнічення власних почуттів, емоцій та їх маскування під шаром штучного пластмасу та поліетилену. Увагу привертають роботи соціальної спрямованості у дусі віденського акціонізму; виконані з застосуванням техніки колажування або зняті на плівку без використання додаткових фоторедакторів.

Виставка триватиме до 14 липня за адресою пл. Свободи, 4. Вхід вільний.

Кафедра медіакомунікацій

 

apteka mujchine for man ukonkemerovo woditely driver.

x