• Українська
  • English
Студенти кафедри медіакомунікацій на виставці Романа Мініна

Студенти кафедри медіакомунікацій на виставці Романа Мініна

28.02.2019

27 лютого 2019 року студенти кафедри медіакомунікацій занурилися у безодню іронічного “Contemporary Art” від Романа Мініна у Муніципільній галереї та поділилися своїми враженнями:

Сказати було цікаво – нічого не сказати. 10 хвилин ми ходили від однієї експозиції до іншої, нічого не розуміючи і просто захоплюючись матеріалом і обсягами. Але потім до нас підійшов автор виставки Роман Мінін і розповів, що в його роботах використовується спеціальний шифр, який він придумав ще в дитинстві. Елемент гри простежується у вигляді рядків віршів на роботах. Яких? Спробуйте прочитати самі.

Він розбив нашу стереотипну думку про роботу художника вщент. Також ми поговорили про те, що людей зіпсувало ставлення до мистецтва, і про монументальність як непотрібний і застарілий жанр. Роман Мінін в свою чергу трансформує монументальність мистецтва минулих століть в сучасність. Він називає цей процес “інтеграцією в медіа”.

Те, що ми сьогодні бачили, це графіті, але від грецького слова графітос – вирізати. Мінін вирізав свої графіті.

“Виглядають нерозумно і дивно. Зробив, тому що я так бачу”, – поділився з нами Роман.

Варто окремо відзначити одну з експозицій – це “Золоті маски”, в яких і полягає головний сенс виставки. На кожній з трьох масок ми побачили слово “ЛОХ”. Вирішили уточнити, що це означає.

“Лох – цінність. На лохах можна заробляти гроші. Це ресурс кожної нації”, – пояснив Роман Мінін.

Наостанок варто сказати, що Роман Мінін вважає, що незабаром все сучасне мистецтво піде в нематеріальне, і тому художник посилено працює над освоєнням цифрового мистецтва. Він уже почав друкувати свої картини на ультрафіолетовому друці. Ми спочатку не могли повірити, що картини насправді не написані маслом, а просто надруковані на принтері.

“Чому можу навчити? Тому, що застаріло? Ну його нафіг. Краще інтегрується в медіа”, – побажав на прощання Роман.

З фотографіями з заходу можна ознайомитися на офіційній сторінці кафедри у фейсбуці.

Кафедра медіакомунікацій

apteka mujchine for man ukonkemerovo woditely driver.

x
Блог о Кофе Магазин Кофе