• Українська
  • English
Оголошено переможців конкурсу на кращий сайт «Site-Insight 2020»

Оголошено переможців конкурсу на кращий сайт «Site-Insight 2020»

30.06.2020

Наприкінці навчального року на катедрі медіакомунікацій відбувся онлайн-конкурс на кращий сайт «Site-Insight 2020».

Конкурс започатковано катедрою медіакомунікацій соціологічного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна та проводиться за підтримки Фонду «Media Topos».

Усього на конкурс було представлено 9 сайтів, створених студентами магістратури катедри медіакомунікацій ХНУ імені В. Н. Каразіна у межах курсу «Веб-технології».

Студенти по-різному підійшли до вибору тематики сайту: на конкурс було представлено сайт фотографа, арт-бук поетеси, персональні блоґи та сайти, присвячені темі «щоденник самоізоляції».

Роботи оцінювали 18 експертів із сфери дизайну, веб-культури, фотографії та кіномистецтва.

Церемонія нагородження переможців конкурсу відбулася в онлайн-форматі в останній день сесії, а переможці отримали дипломи конкурсу та грошову винагороду.

Приз за кращий функціонал, юзабіліті та технічну якість сайту отримала Юлія Турченюк за персональний сайт фотографа. Нагороду за оригінальність концепт-ідеї отримала Роксана Окунєва за артфото-сайт «7 смертних гріхів». Лауреатом конкурсу у номінації «Кращий дизайн» стала Руслана Пророкова за сайт «СУТ’ь: Сhange Your Thoughts», спеціально відзначений Журі за вибір соціально значущої тематики. Приз за ексцентричну концепт-ідею отримала Анна Дадика за сайт «Спів Падіння» – арт-бук поетеси.

Головні сторінки сайтів-переможців можна переглянути тут.

Кафедра медіакомунікацій

apteka mujchine for man ukonkemerovo woditely driver.

x
Блог о Кофе Магазин KOFE.ME