• Українська
  • English
Медіаосвіта і бізнес: студенти в ІТ-компанії «Quantum»

Медіаосвіта і бізнес: студенти в ІТ-компанії «Quantum»

06.10.2019

Один із напрямів інноваційної моделі медіаосвіти у Каразінському університеті – проведення практикумів для студентів магістерської програми «Аудіовізуальні медіа та цифрова журналістика» із залученням потенційних роботодавців.

4 жовтня 2019 року студенти медіамагістратури у межах курсу «Менеджмент і продюсування інноваційних медіапроектів» (керівник курсу –медіапродюсер, співзасновник компанії «Gwara Media» Сергій Прокопенко) відвідали ІТ-компанію «Quantum», яка займається розробкою програмного забезпечення для відеоаналітики на основі технології Computer Vision. Презентацію CEO компанії для студентів провів її Виконавчий директор Рубен Мелконян. Він розповів про існуючі напрями роботи ІТ-компанії «Quantum» та майбутні сфери, де в перспективі використовуватиметься та вдосконалюватиметься система збору даних на основі відеоспостереження. У рамках розмови студенти дізналися про те, як Computer Vision використовується у агробізнесі, як без допомоги людини комп’ютер може порахувати апельсини на дереві, як аналізується поведінка людей у рітейлових магазинах, як ця технологія пов’ язана із відеопродакшном та журналістикою,як за допомогою штучного інтелекту можна визначити діпфейки та яким буде виробництво медіапродуктів у майбутньому за допомогою комп’ютерних технологій.

На завершення зустрічі студенти влаштували жваву дискусію з питань специфіки діяльності компанії. Медіамагістранти познайомилися із практикуючими спеціалістами в розвиненій компанії та отримали цінний досвід спілкування з фахівцями у галузі застосування цифрових технологій, який може стати в нагоді майбутнім випускникам магістерської програми при відкритті власного медіабізнесу.

Автори тексту: Олексій Сауленко, Марія Одарченко.

Автор фото: Сергій Прокопенко.

Кафедра медіакомунікацій

apteka mujchine for man ukonkemerovo woditely driver.

x
Блог о Кофе Магазин KOFE.ME