• Українська
Slider

Наші випускники

Познайомтеся з невірогідними історіями успіхів наших випускників зі всього світу!

 

Жизнь после окончания университета пока что не успела сильно поменяться. Но одно сказать могу точно: все меньше в моей жизни становится университета, и все больше конвергентных медиа. Хотя, когда что-то не получается, вспоминаю, как в меня верили преподаватели кафедры и заставляли работать над ошибками. И вот я снова готова «ухватить звезду с неба». В этом повезло как раз моей редакции KHARKIV Today (после окончания университета исполнился ровно год, как я здесь работаю). Мое внимание и силы, которые раньше я отдавала учебе, теперь полностью принадлежат им. Спасибо за вдохновение и неординарный подход к каждому из нас. Кафедра медиакоммуникаций = One LOVE.

 

Благодарю за образование. Моя жизнь, в двух словах, сложилась так. Переехал в Киев, спустя год после МК нашел творческую работу – видеодизайнер – в студии компьютерных игр ERS game studio. Далее работал на телевидении, 2 года, на Новом канале, в отделе видеодизайна. Последние 2 года работаю в IT, в проекте, связанном с мобильными играми, спецэффектами и анимацией. Каждый раз при приёме на работу магистратура МК в моём резюме давала весомое преимущество и уверенность в моей подкованности в мире медиа – ведь приходилось обосновывать визуальные идеи, имея широкий бэкграунд в кино, анимации и прочем…

Я, Ірина Клименко, закінчила кафедру медіакомунікацій у 2013 році. Після отримання диплому понад 4 роки працювала кореспондентом Харківського обласного телебачення (нині філія ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» «Харківська регіональна дирекція» ) в редакції «Новини Сьогодення». Нині працюю у прес-службі Харківського обласного центру зайнятості. Також більше 2-х років виконую обов’язки журналіста на англомовному сайті «KharkivObserver». Хочу висловити велику подяку улюбленій кафедрі за отримані знання та досвід, а головне – за те, що допомогли відкрити у собі «журналістський хист».

 

Моя професійна доля почала складатися ще під час навчання на кафедрі, а якщо бути точним до кінця, то саме під час однієї з лекцій в університеті. Кафедра пишається тим, що її викладачі – це завжди практики тієї дисципліни, яку вони викладають. Так сталося й цього разу, коли я познайомився зі своїм викладачем, а він виявився ще й head of digital department Міжнародної маркетингової компанії Promodo. На фото: я у світшоті із логотипом тієї самої компанії. Не важко здогадатися, чим закінчилось моє знайомство із академічною дисципліною. Пропрацювавши в Promodo понад рік, шукаю нові перспективи та новий досвід, адже у світі є так багато усього, що варто встигнути зробити. Дякую за кожну лекцію, майстер-клас та кожен момент на кафедрі. Маю лише теплі спогади про викладачів та усіх співробітників кафедри медіакомунікацій. Неймовірний експіріенс та атмосфера, яку можна тільки відчути самому. Вважав і вважаю, що це найкраща магістратура нашого міста, а, можливо, й України взагалі.

Мене звати Дар’я Качан. Мені пощастило стати випускницею кафедри медіакомунікацій. Знання, здобуті під час навчання, я кожного дня використовую в роботі. Магiстратура допомогла мені заглибитись у медіасферу, пізнати її з різних сторін та остаточно закохатись у неї.
А ще магічна атмосфера кафедри дала мені віру в якісну освіту та людей. Наразі я працюю креативним продюсером у дизайн-студії Wow-How. Кожен мій день сповнений сценаріями, правками, векторною та растровою графікою, 3D-моделями та комп‘ютерною анімацією, і я безмежно щаслива!
Ще почуємось і побачимось!

 

Я працюю PPC-спеціалістом в компанії Ukrainian Advertising Agency. На кафедрі отримала багато корисних навичок, а також величезну мотивацію почати займатися тим, чого я дуже хочу. Завдяки цьому я закінчила університет у повній впевненості що робити далі, з чітким планом, за крок до мети! Дякую за це!

Тема моєї дипломної роботи («Інфографіка в новиних ЗМІ як засіб візуалізації контенту») стала моєю професією. У 2017 році закінчила інтернатуру при агенції журналістики даних «Texty.org.ua» за програмою Open Data Fellowship, після чого залишилася там працювати. Займаюсь аналізом і візуалізацією даних. Чи корисним було те, що я вчила в магістратурі? Звісно, корисним! А ще надзвичайно цікавим! Я і зараз (у вільний час) із задоволенням дивлюся «Територію погляду», перечитую Еко чи Бодрійяра.
Дякую за все!

 

Після закінчення навчання вийшла заміж, народила сина. Зараз працюю в Сватівській районній держадміністрації – провідний спеціаліст відділу культури. Дякую університету та викладачам за знання. Дуже пишаюся тим, що мені довелось закінчити саме цей університет. Пишаюся своєю своєю Альмаматер!

apteka mujchine for man ukonkemerovo woditely driver.

x