• Українська
МЕДІАКОВОРКІНГ

МЕДІАКОВОРКІНГ

07.10.2018

6 жовтня 2018 року кафедра медіакомунікацій Каразінського університету зібралася своїм повним складом на важливу подію. Викладачі та магістранти зустрілися за круглим столом, щоб у ході медіаколоквіуму обговорити теми досліджень магістрантів у різних напрямках медіатеорії і актуальних медіапрактик – від операторських прийомів у кінематографі до фешн-відеоарту.
Магістранти першого курсу презентували обрані ними теми майбутніх досліджень, що викликало дискусію, яка відбувалася у доброзичливому демократичному форматі. Студенти будуть працювати над цими темами протягом наступного року, а у 2019 році презентують результати своїх досліджень.

Студенти другого курсу пройшли першу атестацію магістерських робіт: розпочався інтенсивний місяць підготовки до захисту. Вперше в історії кафедри було прийнято рішення презентувати результати деяких досліджень англійською мовою.

Під час кава-брейку студенти і викладачі працювали в форматі своєрідного медіковоркінгу. Камерний простір кафедри заповнився голосами і рухами – усього в медіаковоркінгу взяли участь понад 60 чоловік.

Теми досліджень нетривіальні та яскраві: тревел-блогінг, кінопостер, візуальна естетика українських музичних відеокліпів, плагіат в українських конвергентних медіа, еротична фотографія в соціальних мережах, живопис у кінематографі Пітера Грінуея, естетика німецького експресіонізму в кінематографі, драматургія українського анімаційного фільму, (ре)презентації минулого в цифрових медіа та ін.

Бажаємо успіху та цікавих досліджень усім студентам та керівникам робіт. Запрошуємо охочих з 11 по 14 грудня відвідати відкритий захист магістерських робіт на кафедрі медіакомунікацій.

Більше фото тут.

Кафедра медіакомунікацій

apteka mujchine for man ukonkemerovo woditely driver.

x