• Українська
  • English
МЕДІАЕКСКУРСІЇ: харківська телевізійна студія телеканалу АТН

МЕДІАЕКСКУРСІЇ: харківська телевізійна студія телеканалу АТН

16.10.2019

І знову наші викладачі вражають студентів цікавими зустрічами зі справжніми професіоналами своєї справи. 16 жовтня 2019 року наші медіамагістранти разом із нашим чудовим викладачем Наталією Андріївною Дрозд провели пару у студії телеканалу АТН, що затишно розташований у самому серці Харкова із нереальними видами з вікон офісу. Головним провідником наших студентів стала редакторка Марина Ніколаєва, яка розповіла про особливості роботи репортера, познайомила з корисними програмами, що полегшують працю журналіста та всієї редакційної групи.

Одним з таких корисних софтів стала «Фабрика новин». Можливість внутрішньої корпоративної кооперації економить час репортерів, підвищує оперативність редагування новин та їхнього випуску для аудиторії каналу. Марина Ніколаєва розкрила таємниці, що ховаються за дверима офісу телеканалу: кімнату редакторів, гримерку, апаратну кімнату,де монтуються випуски, знімальні майданчики популярної харківської передачі «Віддзеркалення» та студію новин АТН. Студенти дізнались основні факти з історії каналу АТН, одного з перших каналів у Харкові, основною специфікою якого є гострі міські новини.

Відвідавши «Ньюзрум», студенти поспілкувались з журналістами та розпитали їх про їхні робочі будні. Виявилось, що робочий день кореспондента починається о 10:00 ранку, після ранкового брифінгу та розподілу актуальних тем журналіст виїжджає для запису сюжету. Цікавий факт. Чи знали Ви, що на каналі працюють не лише оператори та журналісти, а й ті, хто супроводжує їх майже повсюди, – їх водії. Вони також входять до штату каналу та є невід’ємною частиною колективу.

Тож, перший урок справжнього медійного журналіста наші студенти вже отримали. Хочеться зробити висновок, що у нашому 2019 році журналіст – це людина універсальна та вкрай необхідна. Дякуємо нашим викладачам та каналу АТН. Далі буде більше.

Кафедра медіакомунікацій

apteka mujchine for man ukonkemerovo woditely driver.

x
Блог о Кофе Магазин KOFE.ME