• Українська
Media Battle: парад концепцій

Media Battle: парад концепцій

02.02.2018

Магістратура “Медіакомунікації” Каразінського університету представила парад концепцій “Media Battle” – захист яскравих магістерських дипломів – 2018. В атмосфері палких дискусій учасники та глядачі дізналися про деконструкцію у фільмах Девіда Лінча, феномен імерсії і трансмедіальності у фентезі, мультимедійні лонгріди про тату, креолізовані інтернет-меми, відкриті фінали у телесеріалах, військову фотографію, гумор у рекламі…

Це був не просто захист магістерських дипломів, а справжній батл – інтелектуальний, творчий, неформальний. Теми інтригуючі. Студенти талановиті. Дякуємо усіх, хто був задіяний: студентів, колег, друзів кафедри, роботодавців і абітурієнтів.

Цей захист був беспрецедентним не тільки для університету, але й для нашої країни в цілому. По-перше, в дискусії не було ієрархії: розподілу на тих, хто екзаменує, і тих, кого екзаменують, – усі були рівноправними учасниками батлу. По-друге, захист проводився майже у прямому ефірі: самі студенти вели онлайн-трансляцію. Тож, рухаємося до ідеалу прозорого суспільства!

Кафедра медіакомунікацій

З фотографіями з заходу можна ознайомитися тут. А на нашому каналі на YouTube – записи всіх відеотрансляцій батлів магістрантів денної форми навчання. Або дивіться безпосередньо на нашому сайті:

apteka mujchine for man ukonkemerovo woditely driver.

x