МАЙСТЕР-КЛАСИ

У межах магістратури майстер-класи, тренінги, workshops і практикуми проводять провідні медіафахівці: автори теле- і радіопрограм, IT-фахівці, журналісти, редактори, дизайнери, копірайтери, логомейкери, фотографи, фільммейкери, художники, спеціалісти з реклами і PR. З магістрантами працюють «патріархи» міських медіа, фахівці з інших міст і країн: Австрії, Великої Британії, Німеччини, США, Польщі, Франції, Чехії та ін. Також ми практикуємо скайп-сесії та онлайн-дискусії.

 • Зустріч з головним редактором порталу «Наші гроші» Олексієм Шалайським

  29 вересня 2015 року відбулася зустріч головного редактора порталу «Наші гроші» Олексія Шалайського зі студентами кафедри медіа-комунікацій. Зустріч була присвячена підготовці та проведенню журналістських розслідувань.

  Детальніше дивіться тут

 • Відкрита лекція Олександра Алтуняна «Медіадискурс: прийоми і смисли»

  15 жовтня 2015 року з відкритою лекцією «Медіадискурс: прийоми і смисли» у Центрі медіа-комунікацій та візуальних досліджень ХНУ імені В. Н. Каразіна виступив Олександр Алтунян – кандидат філологічних наук, доцент факультету журналістики Міжнародного університету в Москві, фахівець у сфері аналізу дискурсу та історії журналістики як суспільно-політичного інституту, автор численних публікацій, серед яких – «Аналіз політичного тексту» (2006, 2012, 2014), двотомна «Хрестоматія історії російської журналістики (1703-1855)» та ін.

  Детальніше дивіться тут

 • Радіо: технологія або мистецтво? Майстер-клас Ігоря Померанцева

  1 грудня 2015 року гостем кафедри медіа-комунікацій Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна став поет, письменник, радіодраматург Ігор Померанцев (Радіо Свобода, Прага), який провів для студентів майстер-клас на тему «Радіо: технологія чи мистецтво?».

  Детальніше дивіться тут

 • Творча зустріч з американськими письменниками

  2 грудня 2015 року на кафедрі медіа-комунікацій Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна відбулася зустріч з письменницькою делегацією проекту читання і лекцій Міжнародної письменницької програми Айовського університету.

  Детальніше дивіться тут

 • Майстер-клас Олени Зіненко на тему «Інструменти креативних стратегій в івенті»

  8 грудня 2015 року гостем кафедри медіа-комунікацій стала режисер, креативний директор ТО «Дwа Тоwаррища», куратор соціального проекту «Детская площАРТка» Олена Зіненко, яка провела майстер-клас на тему «Інструменти креативних стратегій в івенті».

  Детальніше дивіться тут

 • Майстер-клас Володимира Кулібаби на тему «Технології відеомаппінгу»

  10 грудня 2015 року гостем кафедри медіа-комунікацій став відеохудожник-монументаліст Володимир Кулібаба, який провів майстер-клас на тему «Технології відеомаппінгу».

  Детальніше дивіться тут

 • «Журналістське розслідуванння»: майстер-клас Олега Хоменока

  15 березня 2016 року в приміщенні Почесного консульства ФРН український журналіст і медіатренера Олег Хоменок провів майстер-клас на тему: «Журналістське розслідування».

  Детальніше дивіться тут

 • «Комунікації в туризмі та івентах»: майстер-клас Богдана Логвиненка

  25 березня 2016 року на кафедрі медіа-комунікацій відбувся відкритий майстер-клас журналіста, письменника, телеведучого, літературного критика та культурного менеджера Богдана Логвиненка за темою «Комунікації в туризмі та івентах».

  Детальніше дивіться тут

 • Обмін досвідом з американськими колегами

  1 квітня 2016 року на кафедрі медіа-комунікацій відбулась зустріч з американськими журналістами: стипендіатом Програми академічних обмінів імені Фулбрайта, фахівцем в галузі журналістики, професором факультету журналістики Університету Індіани-Пердью Індіанаполіс (м. Індіанаполіс, США) Шерон Роус Річчіаді-Фолвелл та фотожурналістом Френком Фолвеллом.

  Детальніше дивіться тут

 • «Польовий корпункт: специфіка роботи поза офісом. Відрядження. Зона АТО. Прямі включення»

  26 квітня 2016 року на кафедрі медіа-комунікацій відбувся відкритий майстер-клас «Польовий корпункт: специфіка роботи поза офісом. Відрядження. Зона АТО. Прямі включення». Ведучі майстер-класу – власні кореспонденти телеканалу СТБ в Харкові: журналіст Марія Малевська і оператор Олександр Бринза.

  Детальніше дивіться тут

 • «Брендинг: от идеи до результата»

  26 октября 2012 года на кафедре медиа-коммуникаций состоялся открытый мастер-класс директора креативного агенства «Бумеранг» Дмитрия Грицкого «Брендинг: от идеи до результата».

  Детальнее см. здесь

 • Дмитро Ольшанський

  Психоаналіз і кінематограф

  2 листопада 2011 року за підтримки кафедри медіа-комунікацій відбулася відкрита лекція «”Меланхолія” Ларса фон Трієра: психоаналітичні рефлексії» російського психоаналітика, автора численних публікацій, присвячених філософії, літературі, психоаналізу та кінематографу, Дмитра Ольшанського (Санкт-Петербург).

 • Валентина Чайковська

  Екранний образ: аудіовізуальний контрапункт

  13 жовтня 2011 року на кафедрі медіа-комунікацій відбувся відкритий майстер-клас Валентини Чайковської за темою: “Екранний образ: аудіовізуальний контрапункт”. Валентина Чайковська працювала звукорежисером на ОТБ, ТРК “Simon” та інших телеканалах. В даний час викладає звукорежисуру на кафедрі телебачення ХДАК.

 • Антоніна Абашнік

  Менеджмент у сфері телекомунікацій

  6 жовтня 2011 року на кафедрі медіа-комунікацій відбувся відкритий майстер-клас директора програм каналу ОТБ Антоніни Абашнік за темою: «Менеджмент у сфері телекомунікацій». Режисер за фахом, Антоніна Абашнік навчалася у Вищій школі кіно і телебачення у Мюнхені (HFF, M?nchen). З 1996 року працює на телебаченні режисером спортивних програм і авторських проектів.

 • Дмитро Овсянкін

  Пошук і перевірка інформації в роботі журналіста

  22 вересня 2011 року в магістратурі кафедри медіа-комунікацій відбувся відкритий майстер-клас Головного редактора журналу «Аналітик-UA», медіа-експерта телепрограми «Слобожанщина» (студія «КОLES-TV») Дмитра Овсянкіна за темою: «Пошук і пе-ревірка інформації в роботі журналіста». У своєму живому інтерактивному майстер-класі Дмитро Овсянкін розповів про специфіку видаваного їм журналу «Аналітик-UA», небезпеки і ризики, спокуси, норми і табу в роботі журналіста.

 • Максим Розенфельд

  Стімпанк

  16 вересня 2011 року на кафедрі медіа-комунікацій відбулася відкрита лекція «Стімпанк» художника, архітектора, дизайнера, доцента Харківської державної академії дизайну і мистецтв Максима Розенфельда. Риторичний дар доповідача перетворили лекцію в потік яскравих образів, метафор і тонких логічних конструкцій, центральною темою яких стала особлива «хіазма» – переплетення двох зустрічних сюжетів: «стімпанк у митці» і «митець у стімпанку».

 • CologneOFF 2011: Міжнародний фестиваль

  відео-арту в Харкові

  18 березня 2011 року в Центрі медіа-комунікацій і візуальних досліджень відбувся круглий стіл за участю Вілфреда Агріколи де Кельна (Wilfried Agricola de Cologne) – відомого німецького медіа-художника і куратора проектів у сфері Нових Медіа, керівника Міжнародного “мандрівного” фестивального проекту експериментального кіно і відео-арту “CologneOFF 2011 – Videoart in a Global Context”.

 • Cерія майстер-класів і тренінгів
  "Media in Action: Workshop’s Week"

  Cерія майстер-класів і тренінгів “Media in Action: Workshop’s Week”

  З 17 по 25 січня 2011 року відбулася серія відкритих майстер-класів і тренінгів на чолі з відомими фахівцями у галузі ЗМІ, серед яких: ОЛЕНА ГРИГОР’ЄВА («Створення авторської телепрограми»); ІГОР ПІДДУБНИЙ (тренінг з медіа-комунікацій); СЕРГІЙ ПОТІМКОВ («Свобода слова: український контекст»); ВІТАЛІЙ КОВАЛЬЧУК («Сугестивна риторика»); ДМИТРО ГОЛОВАЧОВ («Режисура екранних мистецтв»); ВОЛОДИМИР МІСЛАВСЬКИЙ («Голівуд 1930-х років»).

 • серія відкритих майстер-класів

  MEDIA-BOOM

  З 20 по 24 вересня на кафедрі медіа-комунікацій відбувся справжній «MEDIA-BOOM»: серія відкритих майстер-класів на чолі з відомими медіа-фахівцями, серед яких: ВОЛОДИМИР МІСЛАВСЬКИЙ, ФІЛІП ДІКАНЬ, ОЛЕНА ГРИГОР’ЄВА, ІГОР КЕДРОВСЬКИЙ, СЕРГІЙ ГУЛЄВСЬКИЙ, ДМИТРО ГОЛОВАЧОВ, КОСТЯНТИН КЕВОРКЯН та ЗУРАБ АЛАСАНІЯ.
  Мабуть, настільки насиченого подіями, плідного, різноманітного і незабутнього тижня ще не знала історія магістратури. Словом, MEDIA-BOOM!

 • Михайло Беберашвілі

  “Один кадр”

  23 квітня російський режисер, продюсер, музикант Михайло Беберашвілі провів майстер-клас під назвою «Один кадр». Режисер народився у Кутаїсі, навчався у Тбілісі, Парижі, Нью-Йорку, праціював у Санкт-Петербурзі, а нині живе в Харкові. Михайло Беберашвілі поділився з магістрантами досвідом побудови композиції кінокадру на прикладах з власної творчості.

 • Філіп Дікань

  Телеінтерв’ю: поле бою або партія у чотири руки?

  20 квітня відомий тележурналіст, ведучий програм «Обличчям до міста» на 7 телеканалі та «Пряма мова» на телеканалі ОТБ, редактор рубрики «Старості» на сайті Агентства «МедіаПорт», актор театру «Мадригал» Філіп Дікань для магістрантів і гостей кафедри медіа-комунікацій провів відкритий авторський майстер-клас за темою “Телеінтерв’ю: поле бою або партія у чотири руки?”. Під час майстер-класу Філіп Дікань поділився зі слухачами своїм унікальним досвідом і навіть розкрив деякі таємниці і тонкощі професії телеінтерв’юера: від специфіки підготовки телесюжету і особливостей проведення прямого ефіру до заповідей тележурналістської етики.

 • Ігор Піддубний

  Тренінг з медіа-комунікацій

  У квітні 2010 року відомий український журналіст, головний редактор газети «П’ятниця», Ігор Піддубний провів серію унікальних тренінгів з медіа-комунікацій (як створити рекламу, як просунути на ринку свій медіа-продукт тощо). Кожний тренінг містив ситуативну гру, яку записували на відео, перегляд і обговорення відеозаписів, фахову оцінку “Media in Action”.

 • Володимир Свєржин

  Індустрія ефектів: мистецтво ризику

  9 квітня 2010 року відомий письменник, історик, член Міжнародної професійної конфедерації каскадерів, шеф-редактор Європейського мовлення «Радіо Глобус» (Нью-Йорк, США) Володимир Свєржин провів відкритий авторський майстер-клас за темою «Індустрія ефектів: мистецтво ризику» для магістрантів і гостей кафедри медіа-комунікацій.

 • Євген Ронін

  Аудіо-подкастінг

  2 квітня, у п’ятницю, о 13-25 відомий український подкастер, блоггер і програміст Євген Ронін провів відкритий авторський майстер-клас за темою «Аудіо-подкастінг» для магістрантів і гостей кафедри медіа-комунікацій.

  Лідія Стародубцева

   

 • Адам Мілєвські

  Фільм-мейкерство у Центральній Європі

  26 березня 2010 року відомий польський кінокритик Адам Мілєвські провів майстер-клас за темою «Фільм-мейкерство у Центральній Європі» для магістрантів, викладачів і гостей кафедри
  медіа-комунікацій Харківського національного університету
  імені В.Н. Каразіна. Гість кафедри розповів про унікальний молодіжний кінопроект «Польща – Росія: новий погляд».

 • Андрій Кравченко

  Авторська фотографія

  19 березня 2010 року відбувся відкритий майстер-клас відомого українського фотографа, лауреата міжнародних фотоконкурсів Андрія Кравченка за темою “Авторська фотографія”. Фотограф ознайомив студентів з прийомами рекламної, інтер’єрної, концептуальної, портретної, дизайнерської та репортажної фотозйомки.

 • Костянтин Кєворкян

  Як створити історичний телесюжет?

  12 березня 2010 року керівник відеоканалу «Перша столиця» Костянтин Кєворкян для викладачів, студентів і гостей кафедри медіа-комунікацій провів відкритий майстер-клас «Як створити історичний телесюжет?». У ході майстер-класу відомий фахівець надав слухачам детальну інформацію щодо композиції, хронометражу, специфіки озвучення та монтажу історичних телесюжетів.

 • Сергій Гулєвський

  Сучасні телекомунікації

  10, 17, 24 та 31 березня 2010 року генеральний директор харківського регіонального каналу Р1 Сергій Гулевський провів серію позавдиторних практикумів з телевізійної режисури та телевиробництва. Практикуми здійснювалися на ХРК Р1. Творчим підсумком практикумів став створений за участю магістрантів телевізійний репортаж “Метро 2″, який було трансльовано у харківському телеефірі.

  Переглянути телесюжет

 • Олесь Ульяненко

  Письменник і суспільство

  5 березня, у п’ятницю, у 13:25 відомий український письменник, лауреат Шевченківської премії Олесь Ульяненко (Київ) провів авторський майстер-клас «Письменник і суспільство», присвячений проблемі зовнішньої та внутрішньої цензури в сучасних медіа. На зустріч із «забороненим» письменником до кафедри медіа-комунікацій завітали університетські колеги з інших факультетів. Серед гостей були і медіа-колеги з телеканалу «Simon».

 • Олег Єгоров

  Як створити подію? КреатиФФ/РЕАЛізація

  26 лютого відбувся відкритий авторський майстер-клас керівника студії реклами “GoGoGroup”, івент-криейтора проекту “КПД” Олега Єгорова присвячений сучасним медіа-технологіям створення подій.

 • Владислав Проненко

  Що таке виробництво новин?

  19 лютого, у п’ятницю, об 11-40 відомий український журналіст, співробітник української служби Радіо «Свобода», кореспондент Східноєвропейської редакції Радіо «Німецька Хвиля», журналіст українського відділу Ватіканського Радіо, головний редактор газети «Український простір», директор інтенсивних курсів журналістики Владислав Проненко провів авторський майстер-клас.

 • Ігор Юрченко

  Сучасні українські ЗМІ

  19 лютого, у п’ятницю, о 13-25 відомий київський журналіст, лауреат премії «Золоте перо», головний редактор «Аргументів і фактів в Україні», журналів «ПІК» та «Україна», автор і ведучий програми «Ігри розуму» на радіо «Ера FM» провів авторський майстер-клас.

 • Олена Конопля

  Принципи роботи інформ-агентства, Інтернет-журналістика

  12 лютого, у п‘ятницю, в 11-40 відбувся відкритий авторський майстер-клас відомої журналістки, директора і головного редактора Інформаційного агентства “STATUS QUO” Олени Коноплі.

 • Сергій Гриньов

  Фото-Пропедевтика

  10, 17, 24 лютого та 3 березня фотограф-репортер і тележурналіст Сергій Гриньов провів серію авторських майстер-класів за темою «Фото-пропедевтика». У межах майстер-класів були проведені практикуми з фотомайстерності та творчій конкурс на краще фото серед магістрантів кафедри медіа-комунікацій.

 • Сергій Яременко

  Інфографіка: майбутнє медіа-комунікацій

  28 грудня відомий фахівець з інфографіки, директор MRC, аналітик ринку нафтахімії Східної Європи Сергій Яременко провів авторський відкритий майстер-клас за темою «Інфографіка: майбутнє медіа-комунікацій». Ключові питання майстер-класу: Створення професійних новин. Досвід MRC. Сценарій розвитку глобальних медіа-комунікацій. Інфографіка – майбутня форма передачі аналітичної інформації.

 • Вахтанг Кіпіані

  Саміздат і блогінг

  25 грудня для магістрантів і гостей кафедри медіа-комунікацій авторський відкритий майстер-клас за темою «Саміздат і блогінг» провів відомий український журналіст, шнф-редактор проекту «Великі українці» на телеканалі «Інтер» Вахтанг Кіпіані (Київ).

 • Тетяна Острогляд

  Як отримати найкращу роботу у світі?

  18 грудня відбувся відкритий авторський майстер-клас директора агентства «Ostroglyad PR Consulting», автора книги «PR на кожен день», організатора Харківського PR-клубу Тетяни Острогляд за темою «Як отримати найкращу роботу у світі?»

 • Лариса Березовчук

  Візуальна комунікація: екранні практики

  10 грудня відома російська поетеса, літературознавець, арт-критик, завідуюча сектором кіно і телебачення Університету історії мистецтв (Санкт-Петербург), доктор мистецтвознавства Лариса Березовчук провела авторський відкритий майстер-клас за темою «Візуальна комунікація: екранні практики».

 • Сергій Жадан

  Медіаопір

  9 грудня для магістрантів і гостей кафедри медіа-комунікацій авторський відкритий майстер-клас за темою «Медіаопір» провів відомий «метр» сучасної української літератури, поет і письменник Сергій Жадан.

 • Ірина Борисова

  Анімація і кіновиробництво в США

  4 грудня відбувся відкритий авторський майстер-клас відомої українсько-американської художниці, ілюстратора і аніматора, засновника музею «Animagic» Ірини Борисової за темою «ANIMAGIC MUSEUM: Історія кіновиробництва у графстві Беркшир, штат Массачусетс, США».

 • Сергій Гулєвський

  Проблеми харківського телебачення

  27 листопада генеральний директор Харківського регіонального телеканалу Р1 Сергій Гулєвський під час авторського майстер-класу за темою «Проблеми харківського телебачення» представив магістрантам специфіку міського телепродюсерства та ретроспективу міської телеіндустрії.

 • Дмитро Головачов

  Режисура екранних мистецтв

  Щопонеділка протягом місяцю (23 та 30 листопада, 7 та 14 грудня) відбувалися майстер-класи телережисера, директора ТРК «Ніка-відео», фахівця з інтернет-телебачення Дмитра Головачова за темою «Режисура екранних мистецтв».

 • Ігор Юрченко

  Сучасні українські ЗМІ

  30 жовтня відомий київський журналіст, лауреат премії «Золоте перо», головний редактор «Аргументів і фактів в Україні», журналів «ПІК» та «Україна», автор і ведучий програми «Ігри розуму» на радіо «Ера FM» Ігор Юрченко провів авторський майстер-клас за темою «Журналістика або репортерство? Жанрові лакуни у сучасних українських ЗМІ. Роль контенту у русі видання. Папір або Мережа? Боротьба друкованих і електронних ЗМІ».

 • Олексій Чекаль

  Типографіка

  23 жовтня на кафедрі медіа-комунікацій відбувся майстер-клас дизайнера, фахівця з мистецтва шрифту і каліграфії Олексія Чекаля за темою «Подорож Джонатана Свіфта до країни Леттерінгії, або Як осідлати букву».

 • Володимир Миславський

  Синтаксис кіномови

  5, 12, 19 та 26 жовтня відомий історик вітчизняного кіно, автор та ведучий серії телепрограм, присвячених кіно, на харківському телебаченні Володимир Миславський провів серію майстер-класів для магістрантів кафедри медіа-комунікацій за темою «Синтаксис кіномови».

 • Євген Сафонов

  Що таке реклама?

  2 жовтня копірайтер, фахівець з фотореклами і PR-технологій, переможець міжнародного фестивалю Golden Hummer (2007) Євген Сафонов провів авторський майстер-клас за темою «Що таке реклама?». 9 жовтня для магістрантів було здійснено позааудиторний практикум з фотомистецтва в студії майстра.

 • Thorsten Krug

  Web Development: Open Source Software

  18 вересня у межах курсу «Нові медіа» німецький фотоінженер і вебдизайнер Торстен Круг (Кельнський університет) провів авторський workshop за темою «Web Development: Open Source Software». Викладання велося англійською мовою. Синхронний переклад було забезпечено Олесею Яворською.

 • Олександр Юхтман

  Графічний дизайн: професіоналізм чи креатив?

  9 вересня на кафедрі медіа комунікації відбувся майстер-клас українського художника-графіка, дизайнера, методолога дизайну і логомейкера Олександра Юхтмана «Графічний дизайн: професіоналізм чи креатив?»

 • Олена Григор’єва

  Телережисура: створення авторських програм

  4, 11, 18 і 25 вересня теле- та радіоведуча, автор серії телевізійних програм «Культ-УРА» на 7-му каналі Олена Григор’єва провела для магістрантів кафедри медіа-комунікацій серію майстер-класів за темою «Телережисура: створення авторських програм».

Дуже перепрошуємо за незручності:Очевидно у вас вимкнений джаваскріпт або CSS, тому деяка функцыональнысть цыэъ сторынки обмежена. Спробуйте ввімкнути джаваскріпт та CSS в бравзері для того, щоб скористатися всією функціональністю.

←туди

сюди→