• Українська
Майстер-клас Нонни Горбаченко з пісочної анімації

Майстер-клас Нонни Горбаченко з пісочної анімації

04.10.2018

5 жовтня, в п’ятницю, о 12:00 на кафедрі медіакомунікацій Каразінського університету відбудется майстер-клас Нонни Горбаченко «Пісочна анімація».

Ведуча майстер-класу не тільки познайомить учасників зі своєю творчістю, але й проведе експеримент зі створення нового твору у техніці пісочної анімації в студентській аудиторії. Дії художниці будуть транслюватися на екрані і записуватися на відео. Учасники майстер-класу отримають можливість зробити свій твір під керівництвом майстра.

Коротка довідка. Нонна Горбаченко – художниця з пісочної анімації. 8 років професійно займається цим видом мистецтва. У 2017 році виступала на головній сцені Київської Мерії, протягом 3-х років виступала на щорічному фестивалі пісочної анімації в Дніпрі. У вересні 2018 року представляла пісочне мистецтво Харкова на фестивалі української культури «Ucrania fest» в Барселоні (Іспанія). 2 роки співпрацює з Харківською філармонією з пісочним шоу під супровід органу «Божественна комедія» і «Лебедине озеро». Зараз стартує новий проект «Мандри Одіссея» в пісочної анімації з органом, прем’єру можна буде відвідати 11 листопада.

Майстер-клас відбудеться в ауд. 358 Північного корпусу університету (пл. Свободи, 6). Вхід вільний

Кафедра медіакомунікацій

apteka mujchine for man ukonkemerovo woditely driver.

x