• Українська
Історії успіху: зустріч з випускницями медіамагістратури

Історії успіху: зустріч з випускницями медіамагістратури

10.11.2018

9 листопада 2018 року на кафедрі медіакомунікацій Каразінського університету відбулася зустріч з трьома випускницями 2016 року – магістресами медіакомунікацій. Формат цієї зустрічі був унікальним: 3х30 – три лекції від магістрів для магістрантів.

Ангеліна Лазебна працює в Києві. Має дворічний досвід роботи на телебаченні (UA:Суспільне). Під час проведення конкурсу Євробачення Ангеліні довелося редагувати багато текстів. Магістреса зробила для студентів кафедри медіакомунікацій чудову презентацію про те, як слід та як не слід писати тексти для соціальних медіа, надихнула наших магістрантів та надала корисні поради щодо написання якісних і зрозумілих текстів.

Катерина Головченко прилетіла з Франції. Магістреса розповіла студентам, як змінилося її життя після закінчення магістратури. Саме тоді вона вирішила поїхати до В’єтнаму, щоб викладати там комунікації. За ці три роки вона встигла відвідати найвіддаленіші кутки Азії, попрацювати у Канаді, а зараз переїхати у Францію. Катерина розповіла про лайфхаки, які можуть знадобитись мандрівнику-початківцю.

Дар’я Гордієнко працює hr-фахівцем. Вона каже, що багато людей сьогодні не ризикують розпочати кар’єру в напрямку, який дійсно їм подобається. Дар’я мотивувала студентів шукати себе, звертатися до своїх внутрішніх бажань та обирати ту роботу, яка буде надихати щодня.

У кожній з цих інтенсивних півгодинних лекцій було сконцентровано трьохрічний досвід життя в просторі медіакомунікацій, безліч знань і вмінь, океан жартів, посмішок і сяючих очей.

Більше фото на офіційній сторінці кафедри у фейсбуці.

Кафедра медіакомунікацій

apteka mujchine for man ukonkemerovo woditely driver.

x