• Українська
  • English
День відкритих дверей 2020

День відкритих дверей 2020

02.04.2020

9 квітня на кафедрі медіакомунікацій Каразінського університету відбудеться День відкритих дверей. У цей день кожен охочий може відвідати відкриті майстер-класи від наших викладачів.

Інтенсиви будуть проходити паралельно двома блоками: з 16:00 по 16:30 та з 16:30 по 17:00. Ви можете обрати будь-які два майстер-класи — по одному з кожного блоку. Усі майстер-класи безкоштовні. Щоб взяти участь у майстер-класі, вам потрібно зареєструватися за посиланням: https://goo.gl/forms/58KacoMRCz7LJjXJ3


 
Блок 1. 16:00-16:30
 
 

МАЙСТЕР-КЛАС З ТЕХНІКИ МОВИ

Що?

Усього за півгодини ми спробуємо з’ясувати, звідки береться голос, що являє собою механізм звукоутворення. Спробуємо надати голосу польотності. Дізнаємося, що таке діафрагмальне дихання і чому воно необхідне лекторам, акторам, ведучим радіо і телепрограм. Освоїмо (якщо вдасться!) техніку чіткого вимовляння скоромовок та чистомовок. Навчимося розбивати фразу на мовні такти і знаходити ключові слова у кожному такті. Познайомимося із вправами для постановки дихання та голосу для вдосконалення артикуляції та дикції. Аудіозапис вправ при бажанні може отримати кожен з абітурієнтів, щоб порівняти його з тим, який запишемо, засвоївши навчальний курс.

Від кого?

Майстер-клас проводить Анатолій Подорожко – актор, радіоведучий, диктор, автор власного курсу з медіариторики.

 
МАЙСТЕР-КЛАС ІЗ ПРЕДМЕТНОЇ ФОТОЗЙОМКИ «STILL LIFE»

Що?

За півгодини за допомогою простого реквізиту ми створимо композицію, навчимося використовувати природне освітлення та навколишній простір для створення предметної фотографії. Працювати будемо з вашими камерами на телефоні. Кожен учасник майстер-класу зробить свій авторський знімок та отримає на пошту інструкцію з обробки фото.

Від кого?

Майстер-клас проводить Кристина Пашкіна – фотограф, автор власного курсу з фотозйомки.

 
   

Блок 2. 16:30-17:00
 
 
МАЙСТЕР-КЛАС З ВІРТУАЛЬНОЇ ТА ДОПОВНЕНОЇ РЕАЛЬНОСТІ

Що?

Усього за півгодини ми зформуємо уявлення про історію, актуальну ситуацію та прогнози розвитку VR та AR технологій. Ознайомлення з основами виробництва VR та AR контенту та його використання в маркетингу, медіаарті, журналістиці, кіно, шоу-бізнесі та інших сферах сучасної медіакультури. Кожен з ва спобачить, що віртуальна та доповнена реальність доступна кожному вже зараз.

Від кого?

Майстер-клас проводить Микита Худяков – VR-фахівець, підприємець, культурний менеджер, музикант, автор власного курсу з основ VR та AR технологій.

 
 
 МАЙСТЕР-КЛАС ІЗ ТЕЛЕВІЗІЙНОЇ ЖУРНАЛІСТИКИ «ОСНОВИ РОБОТИ В КАДРІ»
 
Що?

У тебе є мрія вести телевізійний репортаж у прямому ефірі, з палаючими очима розповідати телеглядачам ексклюзивну інформацію з міста події? Настав час зробити перші кроки до здійснення цього бажання! Приходь на майстер-клас із телевізійної журналістики «Основи роботи в кадрі»! Всього за півгодини ти дізнаєшся, що таке stand-up та frame work і яка між ними різниця. За допомогою кваліфікованого оператора-телевізійника запишеш свій stand-up або frame work і через невеликий час вже будеш збирати лайки в соціальних мережах. Домашнє завдання: приготуйся за одну хвилину (можна за декілька дублів) розповісти: чому ти хочеш вчитися за програмою «Аудіовізуальні медіа та цифрова журналістика» і чому ти вважаєш, що здатен подужати насичену, але цікаву програму? Які в тебе є таланти?

 
Від кого?

Майстер-клас проводять Наталія Дрозд – телевізійний журналіст з величезним досвідом – і Антон Біжко – телевізійний оператор і режисер.
 

 

apteka mujchine for man ukonkemerovo woditely driver.

x