• Українська
  • English
День відкритих дверей 2019

День відкритих дверей 2019

22.04.2019

18 квітня 2019 року відбувся День відкритих дверей, присвячений 10-річчю кафедри медіакомунікацій Каразінського університету.

Під час цієї події усі охочі відвідали майстер-класи від викладачів кафедри, також присутні подискутували на тему, як медіа розширює горизонти їхнього професіоналізму, та майбутні абітурієнти таємно поспілкувалися з магістрами. У фіналі відбулося урочисте вручення дипломів переможцям конкурсу “Відкривай двері разом з кафедрою медіакомунікацій”.

Кафедру медіакомунікацій створено у 2009 році. Саме тоді ми започаткували нову спеціальність «Медіакомунікації» і відкрили при кафедрі експериментальну магістратуру. Вже через два роки ми здійснили перший в Україні випуск магістрів медіакомунікацій. У 2019 році до 10-річного ювілею кафедри ми відкриваємо нову магістерську програму «Аудіовізуальні медіа та цифрова журналістика». Вона є унікальною, в нашій країні аналогів немає.

Тож якщо ти мрієш отримати сучасну професію, тоді подавай документи у магістратуру за програмою «Аудіовізуальні медіа та цифрова журналістика».

З фотографіями з заходу можна ознайомитися на офіційній сторінці кафедри у фейсбуці.

Кафедра медіакомунікацій

apteka mujchine for man ukonkemerovo woditely driver.

x
Блог о Кофе Магазин Кофе