• Українська
Аріадна і Мінотавр: Магічні зустрічі у бібліотечному лабіринті

Аріадна і Мінотавр: Магічні зустрічі у бібліотечному лабіринті

27.09.2018

26 та 27 вересня 2018 року реалізовалася мрія про безкінечну бібліотеку-лабіринт Хорхе Луїса Борхеса.

На 8-му поверсі Каразінського університету в Центральній науковій бібліотеці відбувалися чудеса. Їх було багато. Згадаємо лише два. Так, у перший день стартував новий Академічний гурт «Experto crede», де з ректором, консулом Республіки Польща, академіками і професорами дискутували студенти і навіть абітурієнти, а потім відбулася презентація нової чудової книги «Видатні поляки і Харків» Любові Жванко.

Наступного дня відбувся некруглий стіл (який насправді нагадував заплутаний лабіринт) «Бібліотечний лабіринт: Вхід там, де вихід» за модерацією Аріадни – професора, завідувача кафедри медікомунікацій Лідії Стародубцевої, а у ролі юного симпатичного Мінотавра виступила українська письменниця, випускниця магістерської програми «Медіакомунікації» Ірина Потаніна, яка презентувала свій роман «Фуете на Бурсацькому узвозі». Ці магічні зустрічі і автограф-сесії відбулися під час Міжнародної (польсько-української) конференції «Креативність класики: сучасна бібліотека очима молодих», що була організована Центральною науковою бібліотекою Каразінського університету та Бібліотекою факультету фізики, астрономії і прикладної інформатики
Ягеллонського університету за сприяння Генерального консульства Республіки Польща в Харкові.

Ось так професорка Аріадна Лідія Стародубцева і Мінотавр – випускниця нашої магістратури, письменниця Ирина Потанина зустрілисч у безкінечному бібліотечному лабіринті, про який колись писав Хорхе Луїс Борхес.

Величезна вдячність директору ЦНБ Ирина Журавлева і усьому колективу нашої бібліотеки за запрошення і за вміння перетворювати наукові заходи на несподіване фантастичне свято.

Фото: Вера Малиновская

Більше фото тут.

Кафедра медіакомунікацій

apteka mujchine for man ukonkemerovo woditely driver.

x