• Українська
ЗУСТРІЧ З ІТАЛІЙСЬКОЮ ЖУРНАЛІСТКОЮ  МАРИНОЮ РІЧЧІ

ЗУСТРІЧ З ІТАЛІЙСЬКОЮ ЖУРНАЛІСТКОЮ МАРИНОЮ РІЧЧІ

28.04.2018

Є зустрічі з великої літери, – Зустрічі, які змінюють свідомість.

Саме такою була Зустріч італійської журналістки Марини Річчі зі студентами і гостями кафедри медіакомунікацій соціологічного факультету Каразінського університету, що відбулася 27 квітня 2018 року у межах Дантефесту. У якості модераторки, співбесідниці і перекладачки з італійської виступила вже знайома нам неперевершена Сімона Меркантіні.

Мова йшла не просто про журналістику в гарячих точках світу (Марина Річчі впродовж своєї професійної кар’єри багато мандрувала і зіткнулася з великим горем – війнами, вбивствами, голодом, шокуючою бідністю), а про людяність, питання “хто ти є” і “яким ти робиш своє життя”, справжні вчинки, які радикально змінюють біографію людини.

Саме таким вчинком було усиновлення Мариною багато років тому маленького хворого індійського хлопчика Говіндо, з яким журналістка познайомилася у Калькутті. Ця історія є основою книги Марини Річчі “Говіндо: дар Матері Терези”, яку італійська гостя презентувала студентам. Зустріч завершилася автограф-сесією авторки і відкритими питаннями, відповіді на які, ми ще довго будемо шукати. Може, все життя.

Кафедра медіакомунікацій

Фотографії з заходу можна подивитися тут.

apteka mujchine for man ukonkemerovo woditely driver.

x