• Українська
Медіавесна з професором Бенджаміном Мозесом

Медіавесна з професором Бенджаміном Мозесом

18.03.2018

З 1 по 15 березня 2018 року на кафедру медіакомунікацій соціологічного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна з двотижневим візитом за програмою імені Фулбрайта в Україні завітав вельми поважний гість – Бенджамін Мозес, професор Каліфорнійського університету, сценарист кіно і телебачення, режисер, оператор, продюсер, співпродюсер фільму «Good morning, Vietnam», продюсер фільму «I am a Ukrainian: personal stories of a revolution». Телевізійна й кінематографічна кар’єра Бена Мозеса в Голлівуді та Нью-Йорку триває вже 45 років. Телевізійні програми та фільми, створені за участі Бена Мозеса, отримали численні нагороди, були номіновані на «Еммі» та премії Американської кіноакадемії.

Пан професор у Харкові вперше. Протягом двох тижнів Бен Мозес провів серію освітніх зустрічей – лекцій, дискусій, кіносемінарів і майстер-класів для студентів і гостей кафедри; продемонстрував три свої фільми – «Доброго ранку, В’єтнам», «Від шепоту до крику» та «Я українець: особисті історії революції»; дав декілька інтерв’ю для журналів та інформаційних агентств; був запрошений до прес-центру інформаційного агентства «Kharkiv Today»; зустрівся з учасниками кіноклубу при центрі «Вікно в Америку»; став почесним гостем на відкритті Фестивалю Американського кіно «Незалежність»; відвідав чисельні ділові та культурні заходи, зокрема, зустрівся з ректором Каразінського університету академіком Вілем Бакіровим і деканом соціологічного факультету Оленою Мурадян; завітав до Центру «Вікно в Америку» при Центральній науковій бібліотеці, Навчального центру «ЛандауЦентр», Музею історії університету, Музею природи, Музею археологї та Харківського художнього музею; подивився на Харків з висоти пташиного політу; мав чисельні екскурсії містом і відвідав серію музичних подій, серед яких – заключний концерт Фестивалю «Impreza», концерт органної музики у Харківській філармонії, вечір французької естрадної пісні в івент-арт-клубі «Bongo», рок-концерт в арт-клубі «Yellow Zeppelin» тощо.

Спілкування з Голлівудським продюсером та кінорежисером надихнуло студентів та викладачів кафедри медіакомунікацій на створення документального фільму під назвою “Бен Мозес: Свобода від та свобода для”. Вже проведені зйомки та звукозапис для майбутнього фільму.

А кульмінацією цього візиту стала проведена ректором університету урочиста церемонія нагородження мантією та вручення Бену Мозесу сертифікату Почесного магістра радіо, ТВ-журналістики та документального кіно від кафедри медіакомунікацій соціологічного факультету Каразінського університету.

Кафедра медіакомунікацій

Фотозвіт підготували Sasha Ovchinnik, Наталия Дрозд, Chekshturina Victoria, Виктория Якименко. Ознайомитися можна тут.

apteka mujchine for man ukonkemerovo woditely driver.

x